Potrzebujesz pomocy z pierwszej platformy gier
#1

Cześć,   To jest mój pierwszy raz dokonywania platformę do gier , mój budżet wynosi około 1,3 do samego procesora i może być $ 200 za monitorem ?   Jest to część tego, co ja wybrałem z moich badań w przewodniku tomhardware . proszę pomóż mi ! Dzięki! Muszę również napęd CD oraz bezprzewodowy internet jest używany w domu   Monitor: DELL E2416H 24 ( $ 198 na lazada ) Obudowa: Cooler Master Masterbox 5 (tak jak jest on przezroczysty) Procesor: Intel Core i5-6500 Grafika: Asus GTX 1060 6Gb Płyta główna : Gigabyte GA- H170 - D3HP Ram : dowolny 8GB RAM ( przyszłe uaktualnienia do 2 8GB ? ) SSD Samsung 850 EVO - 500GB ( przesada ? ) HDD : WD 1TB PSU : Corsair RM550x   Czy to wszystko działa? Naprawdę mi przykro , jeśli jest bałagan. Naprawdę noob tutaj ...
Reply
#2

Wszystko dobrze... Czy obliczyć łączną cenę swoich wybranych części? Patrząc na to .. im na pewno będzie to więcej niż $ +1.300 .. a jednak nie obejmuje karta WiFi , napęd CD i OS .. można rozważyć inną konfigurację niż powyżej?
Reply
#3

I naprawdę nie wiem, gdzie mogę uzyskać cenę .. n Tak! Co polecasz?
Reply
#4

Zmiana zasilacza. Nie trzeba tak dużo energii. 450W zrobi. Zmień swoje GPU. Tańsze ZOTAC (5 lat ) lub Palit (3 lata) pozwoli zaoszczędzić więcej pieniędzy. Rozważyć uzyskanie H110 pro ac MSI ( ITX ). Myślę, że jest wbudowane Wi - Fi . Ale jest tylko jeden PCIe 3.0x16 Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#5

Yi_xian napisał: I naprawdę nie wiem, gdzie mogę uzyskać cenę .. n Tak! Co polecasz? MSI B150M Bazooka PLUS + i5 6500 @ 410 ( PCT ) KINGSTON 2133MHZ @ 52 (PCT ) ZOTAC GeForce® GTX 1060 3GB * @ 299 ( LAZADA ) SanDisk SSD 240GB @ 93 Plus ( LAZADA ) WD 1 TB HDD NIEBIESKA @ 74 (PCT ) Superflower Leadex Srebrny 90+ Full Modular 550W @ 119 ( LAZADA ) Asus PCE- AC56 Dwuzakresowy bezprzewodowy - AC1300 PCI -E @ 99 ( LAZADA ) WINDOWS OS @ 30 ( reddit ) RAZEM @ 1176 ( nie obejmuje Lazada zniżki ) Obudowa : Get co masz ochotę . Jeśli lubisz czerwony / czarny motyw .. może spojrzeć na MSI B150 GAMING PRO Im na pewno inne Bros tutaj będą dzielić ich sugestie i zalecenia zapytania ..
Reply
#6

Wielkie dzięki dla was obu ! Wezmę pod uwagę ! Wydaje się, że mogę zaoszczędzić dużo więcej z pozycji podobnej specyfikacji .. 😅
Reply
#7

Wejście, jak o Zotac GTX 1060 edycji 6GB amp ? Za 100 $ więcej jest warta?
Reply
#8

Należy pamiętać, że cenę zaoferowaną przez forummers jest zwykle najlepsza cena mogą znaleźć . Dzięki temu mogą znaleźć 6GB , które jest tańsze niż $ 399 również . Wystarczy poprosić . IMO , dodatkowe 10 % sprzętowe przetwarzanie wariantu 6GB jest coś wart , ale co ważniejsze, można go uruchomić gry Mirror Edge na pełnych ustawień bez uruchamiania do limitu RAM.
Reply
#9

Tak duży VRAM więcej impt niż 10 % więcej mocy obliczeniowej , gdy skacząc z 3GB z 6GB za 1060 r . Moment ure VRAM zabraknie i trzeba zamienić tekstury i pasz w pamięci systemowej RAM fps spadnie dramatycznie. Lustro w krawędź 970 vs 390 4GB 8GB wideo poniżej . https://www.youtube.com/watch?v=Bm5ZCJah-FY
Reply
#10

Ok, więc mam spróbować znaleźć kartę 6GB jeśli mam rację ? Ktoś ma jakiś lobang dla bardziej warto karta 6GB ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)