Klinika Hardware
#1

Cześć chłopaki, jestem planuje uzyskanie nowego pulpitu jak moja zmarła nagle (po ponad 5 lat). Szukam na budowaniu systemu M-ITX tak mam więcej miejsca na stole. Będzie za pomocą systemu do gier AAA, a także zrobić kilka edycji zdjęć / wideo, raz na jakiś czas. Używam 2 27 "Monitor dla mojego skonfigurować. Poniżej znajduje się specyfikacja że obecnie patrząc na:   CPU: i5 6600K Mobo: ASUS Z170i-PRO GAMING ($ 632) RAM: G.Skill RipJaws-V 2400MHz CL15 ($ 135) SSD: SAMSUNG EVO 850 250GB SSD ($ 135) Składowanie: 2 ~ 3 różne rozmiary HDD mechaniczna z mojego starego komputera GFX: MSI GTX 1070 GAMING 8GB O.C ($ 819) pod CPU Cooler: Fractal projektowania KELVIN T12 COOLER ($ 149) PSU: Seasonic M12II modularne 750W ($ 145) Obudowa: Phanteks Enthoo Evolve ITX Case ($ 129)   Niektóre z powodów, dlaczego chcę się niektóre z tych elementów:   GPU - Myśląc o przyszłości abit proofingu z VR coraz bardziej popularne (również w stanie wykonać swoje własne gry VR w szybko przyszła mi gra projektowanie student)   CPU Cooler - w stanie rozwinąć / rozbierać do łatwego czyszczenia i smary.   Czy myślicie, że te specyfikacje są ok / przesada i czy istnieją lepsze alternatywy dla niektórych częściach tam? Gotów podjąć wszelkie sugestie oferowanych. Budżet jest $ 2k i wiem, że jestem nieco off. Mam nadzieję, że z sugestiami od was jestem w stanie obniżyć koszty abit = D. Z góry dziękuję!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)