Korzystanie DSL7000GRV z Singtel z Starhub DPC3925
#1

Właśnie zmienił się mój ISP z Singtel do Starhub , co oznacza, że mam 2 routery teraz: DPC3925 dla Starhub i DSL70000GRV z Singtel która nie jest używana .   Jednak DPC3925 nie jest tak wiarygodne, jak DSL70000GRV i spada połączeń dość często. Zastanawiałem się, czy jest to możliwe do zniwelowania routery 2 razem i pozwoli mi korzystać DSL70000GRV dla moich połączeń .   Zmieniłem DPC3925 w trybie zmostkowanym i podłączenie go do portu Ethernet DSL70000GRV ale router Singtel nie wydaje się być w stanie połączyć się z Internetem. Czy są jakieś inne ustawienia , które trzeba albo na routerach ?   Z góry dziękuję.
Reply
#2

ViLLaRox napisał: Właśnie zmienił się mój ISP z Singtel do Starhub, co oznacza, że mam 2 routery teraz: DPC3925 dla Starhub i DSL70000GRV z Singtel która nie jest używana. Jednak DPC3925 nie jest tak wiarygodne, jak DSL70000GRV i spada połączeń dość często. Zastanawiałem się, czy jest to możliwe do zniwelowania routery 2 razem i pozwoli mi korzystać DSL70000GRV dla moich połączeń. Zmieniłem DPC3925 w trybie zmostkowanym i podłączenie go do portu Ethernet DSL70000GRV ale router Singtel nie wydaje się być w stanie połączyć się z Internetem. Czy są jakieś inne ustawienia, które trzeba albo na routerach? Z góry dziękuję. Będziesz musiał złożyć wniosek do Starhub aktywacji bezpośredniemu ONT. Będziesz mieć możliwość podłączenia do routerów 3rd party, ale nie sądzę, aby można połączyć Singtel DSL7000GRV. Czy czeka z Starhub jakie są plusy i minusy. Oto kilka linków: http://community.starhub.com/t5/MaxI...ion/td-p/39231 Wygląda na to, że nie wszystko jest gładka
Reply
#3

DPC3925 jest modem kablowy + Router + WAP nie ma więc bezpośredniego ONT . Jeśli jest to możliwe , aby umieścić DSL7000GRV trybie Access Point , spróbować i umieścić DPC3925 z powrotem do trybu routera ( po prostu wyłączyć bezprzewodowy) .
Reply
#4

Aha, zapomniałem dodać, że obniżyła z włókna do Starhub 100mpbs kablowych , więc nie ma ONT w moim bieżącego połączenia.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)