Budynek PC ( Beginner)
#1

Cześć, jestem stosunkowo nowy i nie bardzo wiedzą na PC. Czy trudno jest zwyczaj budowania komputera ? I przede wszystkim chcą zbudować jeden do gier
Reply
#2

Witam, niedawno zbudowany jeden, i to naprawdę nie jest trudne. Istnieje kilka przewodników wideo online, więc nie sprawdzić te out! Oto jeden - https://www.youtube.com/watch?v=n2dJvqU2_x4 Bardzo pomocne rzeczy dla początkujących !
Reply
#3

ok! Martwię się , że dostanę spożywczych , a ja po prostu zgubić się w procesie budowy , pomyślałem, że byłoby miło wiedzieć , jak budować , więc może uaktualnić , gdybym chciał , a ja liczyć byłoby znacznie taniej zrobić to sam przypuszczam ?
Reply
#4

Cześć, Jeśli kupujesz wszystkie części z jednego sklepu , będą one zwykle pobierają opłatę . To właściwie jedyny sposób tańsze DIY jeśli kupisz poszczególne części z najtańszego źródła dostępnego lokalnie. Czy sprawdzeniu portali handlowych , takich jak lazada / qoo10 . Jeśli DIY , należy zwrócić uwagę na potencjalny problem wskazuje należy wziąć pod uwagę (w przypadku np . Instalację procesora na płycie głównej) . Niewłaściwy montaż może spowodować uszkodzenie sprzętu, ale na pewno nie problem, jeśli postępuj zgodnie z instrukcjami do T !
Reply
#5

Dobrze, jasne! Sądzę , że będzie to proces zabawy
Reply
#6

No u po prostu myśleć o budowie komputera jest jak system Lego . Jego sztukę każda część jak zbudować do komputera .
Reply
#7

LegendZenify napisał: Cześć, Jeśli kupujesz wszystkie części z jednego sklepu , będą one zwykle pobierają opłatę . To właściwie jedyny sposób tańsze DIY jeśli kupisz poszczególne części z najtańszego źródła dostępnego lokalnie. Czy sprawdzeniu portali handlowych , takich jak lazada / qoo10 . Jeśli DIY , należy zwrócić uwagę na potencjalny problem wskazuje należy wziąć pod uwagę (w przypadku np . Instalację procesora na płycie głównej) . Niewłaściwy montaż może spowodować uszkodzenie sprzętu, ale na pewno nie problem, jeśli postępuj zgodnie z instrukcjami do T ! Całkowicie sekundy na tej opinii z legendzen , rozerwał moje szpilki mobo i musiałem wysłać go do RMA z corbell . Na szczęście personel był bardzo miły i serwisowane to dla mnie bez opłat . Tutaj zaczyna się zabawa , istnieją także inne potencjalne problemy dla majsterkowiczów , takich jak kable zasilacza ( non - modułowy , w pełni modularne ) , lokowanie radiatora , wielkość pamięci RAM, wyprowadzenie kabla .
Reply
#8

Trzeba również uczciwej trochę cierpliwości.
Reply
#9

Zauważyłem , że niektóre osoby , zarówno tu i carousell lubi budować następnie sprzedają bardzo często ( na straty ) . Każdy pomysł co jest uzasadnienie themdoing go ? Mogą budować 2 wiertnice w miesiącu i sprzedawać je. Nie Cool story lolz
Reply
#10

czy oglądanie filmów z YouTube w przypadku wątpliwości ... które razem 1 raz zainstalować duży Cooler CPU , przewodnik nie pomaga .. to wszystkie zdjęcia z symbolami. Brzmienie ma .. Got to sprawdzić youtube ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)