Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

jako temacie   Potrzebujesz pomocy w odniesieniu do planu configure włókna M1 . TIA .   Pls o kontakt pm ur TKS .
Reply
#2

berlo84 napisał: jako temacie Potrzebujesz pomocy w odniesieniu do planu configure włókna M1 . TIA . Pls o kontakt pm ur TKS . wszystkie zapory , iregardless marki , wykorzystuje NAT statyczny ( Network Address Translation ) do mapowania publicznego Adresy do adresów prywatnych w przypadku M1 nagłośnienia owski 175.156.82.140
Reply
#3

TKS na odpowiedź Używam statycznego IP z M1. Aktualnie używasz SRX210 ale nie jestem w stanie dostać się do sieci, nie jest w stanie zmienić bramę , która jest punktem do routera M1. w zaporze , udało mi się zmienić DNS , maski podsieci i adres IP .
Reply
#4

berlo84 napisał: TKS na odpowiedź Używam statycznego IP z M1. Aktualnie używasz SRX210 ale nie jestem w stanie dostać się do sieci, nie jest w stanie zmienić bramę , która jest punktem do routera M1. w zaporze , udało mi się zmienić DNS , maski podsieci i adres IP . w tym przypadku , twój SRX210 stać się brama domyślna . po prostu wprowadź statyczny adres IP podany przez M1 do swojego SRX210
Reply
#5

Myślę, że trzeba NAT do zewnętrznego interfejsu .
Reply
#6

SRX jak si bei Chim poszedł za ich oczywiście wcześniej, ale nigdy nie skonfigurować później Zastosowanie GUI myśleć łatwiejsze dostali jakąś domyślną regułę , która jest domyślnie zaprzeczają nikogo ... w przeciwieństwie JUNOS
Reply
#7

Istnieje wiele rzeczy, które GUI nie może zrobić. Zasadą jest, co najmniej 3 do 5 linii na jednej regule . seowbin napisał: SRX jak si bei Chim poszedł za ich oczywiście wcześniej, ale nigdy nie skonfigurować później Zastosowanie GUI myśleć łatwiejsze dostali jakąś domyślną regułę , która jest domyślnie zaprzeczają nikogo ... w przeciwieństwie JUNOS
Reply
#8

gfneedhelp napisał: Istnieje wiele rzeczy, które GUI nie może zrobić. Zasadą jest, co najmniej 3 do 5 linii na jednej regule . dlatego nie jestem ich zwolennikiem kiepska sh * t przerywać przyjmowania ich certyfikacji po Zdaję sobie sprawę, że ich produkt jest do bani ... zawsze tio bug przeboju
Reply
#9

Tryb transparentny lor ... nie ma potrzeby statyczne ip .... haha
Reply
#10

Spróbuj tego? 1 / Set Polityka any to any 2 / ustawienie bramy domyślnej : # Ustaw routing - warianty trasy statyczne 0/0 next- hop < adres IP > # Popełnienia and- zamknij Mam configlet NAT , ale opiera się na serii J , nie wiem , ile to może pomóc u.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)