Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Słyszałem gdzieś, że można ustawić router jako głównej VPN. Coś w sieci, która pozwala tunel do domu po podłączeniu do wifi.   Każdy wie, jak to działa ? Jakie korzyści w ten sposób?
Reply
#2

Ale co router u używasz ? Cos jakiegoś routera już budować w 1, ale jeśli router nie posiada den Myślę, że u może trzeba kupić router mieć VPN. Dobrze korzyści nie pewność, że obok był w stanie yo dostęp do zawartości , gdzie kraj ograniczony dostęp .
Reply
#3

mindion napisał: Słyszałem gdzieś, że można ustawić router jako głównej VPN. Coś w sieci, która pozwala tunel do domu po podłączeniu do wifi. Każdy wie, jak to działa ? Jakie korzyści w ten sposób? W przypadku routerów Asus czy Linksys itp niektórzy wbudowaną funkcję VPN. Jeśli u włączona to wtedy można podłączyć do swojego domu IP (lub DDNS ) do następujących świadczeń : 1 ) dostęp do domowych plików / NAS lub zasobów w domu , nawet drukowanie na drukarce w domu lub widoku głównym kamer , które nie zostały narażone na Internecie 2 ) zwiększenie prywatności w publicznej wolnej niezaszyfrowanej WiFi, ze względu na szyfrowanie VPN z WiFi do domu. Więc można przeglądać sieć bez nikogo widzieć ruch surfowania w postaci zwykłego tekstu .
Reply
#4

ykeen napisał: W przypadku routerów Asus czy Linksys itp niektórzy wbudowaną funkcję VPN. Jeśli u włączona to wtedy można podłączyć do swojego domu IP (lub DDNS ) do następujących świadczeń : 1 ) dostęp do domowych plików / NAS lub zasobów w domu , nawet drukowanie na drukarce w domu lub widoku głównym kamer , które nie zostały narażone na Internecie 2 ) zwiększenie prywatności w publicznej wolnej niezaszyfrowanej WiFi, ze względu na szyfrowanie VPN z WiFi do domu. Więc można przeglądać sieć bez nikogo widzieć ruch surfowania w postaci zwykłego tekstu . Miły. Każdy wie, jak rzeczywiście to zrobić ? Jakiego rodzaju ustawień potrzebnych do zmiany ?
Reply
#5

Dlaczego tak wiele problemów ? Połącz się z wifi publicznej wystarczy użyć tylko .
Reply
#6

mindion napisał: Miły. Każdy wie, jak rzeczywiście to zrobić ? Jakiego rodzaju ustawień potrzebnych do zmiany ? jak na 1 miejsce Siema router u ma ? jeśli u dun mają routera nie mają takiej funkcji , u cant zrobić to jak dobrze
Reply
#7

Inna marka routera mają własną wersję serwera VPN wbudowany . Zwykle , że jest to rejestracja konta , aby uruchomić usługę VPN w routerze. VPN ma zasiłki ale wydajność prędkość będzie cierpieć w ruchu muszą przejść routera przed pójściem do internetu
Reply
#8

blulink napisał: Dlaczego tak wiele problemów ? Połącz się z wifi publicznej wystarczy użyć tylko . LOL to jest jak seks z kimś z AIDS.
Reply
#9

kashix napisał: LOL to jest jak seks z kimś z AIDS. Tak, bardzo dużo.
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: jak na 1 miejsce Siema router u ma ? jeśli u dun mają routera nie mają takiej funkcji , u cant zrobić to jak dobrze Brzmi interesująco. spróbuj użyć mojego routera , trzeba zobaczyć, jakiego rodzaju czynności. Mój router Linksys ea8500 . Może spróbować również wtedy, gdy nie jest zbyt skomplikowane
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)