Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Moja Singtel Fibre 200m instalacja odbywa się w następujący sposób:   FTP ==> ONT ( przez główne drzwi wejściowe ) ONT ==> Singtel Aztech DSL7002GRV (modem dwuzakresowy ) za pomocą kabla do sypialni Singtel Aztech DSL7002GRV ==> TV mio skonfigurować pole ( pokój dzienny) za pomocą kabla   Pobyt w HDB 5 pokojowym mieszkaniu . Główna linia telefoniczna jest nadal na analogowy , więc włókna skonfigurować nie dotyczy.   połączenie WiFi w sypialni i obszaru salon / jadalnia nie jest bardzo silny. Chce wzmocnić sygnał WiFi. Wiem, że mogę dostać wifi przedłużacz lub repeater to zrobić.   Mam modem DSL7000GRV Singtel Aztech który nie jest używany obecnie . Czy mogę skorzystać z tego , że aby zmienić repeater lub tryb repeater bridge ? Umieścić go gdzieś w salonie dać silniejszy sygnał wifi ?   Nie jestem bardzo dobrze zaznajomieni z sieci domowej i mam nadzieję, że nie pytam głupie pytanie. Ciekawe, kto może doradzić ? Dzięki.
Reply
#2

Niewiele nabór pomostowego , jeśli tylko będziemy używać go do działania jako repeater lub AP . Nie pamiętam widząc opcję Repeater z routerem Aztech Singtel , ale ja wdrożyli go jako dodatkowy AP pod jednym SSID wcześniej. Należy pamiętać, że podłączenie do repeatera nie oznacza, że szybkość sieci będzie szybsze . sygnał jest sygnałem , freqeuncy jest częstotliwość TX / RX TX / RX . Jeśli chcesz , aby wdrożyć go jako dodatkowy AP otrzymywać pokrycie wokół miejsca bez wpływu na szybkość , wskazane jest, aby ustawić router jako AP i podłączyć go do routera za pomocą kabla fizycznego.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)