$ 450 ITX -PC budowy
#1

Moi backside swędzenie . Dostanie AWS w przyszłym miesiącu. Dlatego myśląc o budowaniu ITX PC dla siebie na Boże Narodzenie .   Wykorzystanie będzie głównie do surfowania Net i oglądania filmów .     System operacyjny : Linux Mint = darmo   Płyta główna + procesor : = MSI H110i PRO AC ( ITX ) + G4400 = ~ $ 208   RAM: 8.00GB DDR4 jednym kijem = ~ $ 68   Przechowywanie: = 3,5 1TB Toshiba = ~ $ 58   Obudowa : Cooler Master Elite = 110 = ~ $ 70   PSU : = FSP 300W ATX 80+ Zasilanie = ~ 40 $   Całkowity przewidywany koszt = ~ $ 450   Wszelkie sugestie ulepszeń dla mnie ?
Reply
#2

Twój cubi , co się stało? Również SG13 > CM 110
Reply
#3

wwenze napisał: Twój cubi , co się stało? Wciąż go używać. Ale czuje się jak za mało soku takiego. 3805U Intel® HD Graphics wwenze napisał: Również SG13 > CM 110 Hmm . Nie źle SG13Q ~ = $ 80 Ale dostał boczny ujście do wlotu powietrza .
Reply
#4

upp do TS . Chcę zrobić to samo z wyjątkiem ponownego użycia zasilacza i dysku twardego.
Reply
#5

Poziom wejścia PC napisał: Wciąż go używać. Ale czuje się jak za mało soku takiego. 3805U Intel® HD Graphics Nie wystarczy sok dla ? G4400 będzie szybciej na pewno, ale nie jestem pewien, czy to jest warte dodatkowych 450 dolarów , które trzeba zapłacić za to.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)