Zalecenie do witryny WWW
#1

Cześć wszystkim,   Zaczynam moją małą firmę i chciałbyś uzyskać porady na którym usługodawca jest zalecany do obsługi strony internetowej. Mam kilka wymagań choć:   1 ) Czy szablon do wyboru jak mam zerową wiedzę na temat projektowania stron internetowych 2 ) Czy koszyk funkcji , nie jest konieczne , aby tryb płatności , jak mi to nie przeszkadza " jaskiniowiec " metoda walidacji zrobić przelew bankowy 3 ) Dobre wsparcie IT 4 ) w stanie śledzić na zapasach   Mam zakwalifikowani 3 firmy, ale chcieliby usłyszeć więcej porad proszę.   Idź Tato WIX Shopify   Oryon wydaje się wiarygodne , ale nie wydaje się spełniać moje wymagania posiadania koszyk.   Dziękuję Ci!
Reply
#2

winterdewy napisał: Cześć wszystkim, Zaczynam moją małą firmę i chciałbyś uzyskać porady na którym usługodawca jest zalecany do obsługi strony internetowej. Mam kilka wymagań choć: 1) Czy szablon do wyboru jak mam zerową wiedzę na temat projektowania stron internetowych 2) Czy koszyk funkcji, nie jest konieczne, aby tryb płatności, jak mi to nie przeszkadza "jaskiniowiec" metoda walidacji zrobić przelew bankowy 3) Dobre wsparcie IT 4) w stanie śledzić na zapasach Mam zakwalifikowani 3 firmy, ale chcieliby usłyszeć więcej porad proszę. Idź Tato WIX Shopify Oryon wydaje się wiarygodne, ale nie wydaje się spełniać moje wymagania posiadania koszyk. Dziękuję Ci! Mam znajomych za Shopify ... od konfigurowania małą firmę, a może miesięczne powtarzających się opłat jest lepsza metoda płatności dla u? Singtel ma te aplikacje dostępne dla u .... znajdę ich strony bardzo przydatne dla lokalnych MSP. https://mybusiness.singtel.com/ Mają inne aplikacje, które będą użyteczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Co mi się podoba to, że nie będę musiał mieć różne rachunki od różnych producentów ... wszystkich przejść Singtel. Wszelkie **** dzieje, po prostu zadzwonić do wsparcia i wysadzenia ich.
Reply
#3

Dzięki TechVodoo będzie przeglądać aplikację SingTel zbytnio .
Reply
#4

Squarespace spróbować , bo u wiem , jak projekt i rzeczy Chciałbym uniknąć Wix
Reply
#5

winterdewy napisał: Cześć wszystkim, Zaczynam moją małą firmę i chciałbyś uzyskać porady na którym usługodawca jest zalecany do obsługi strony internetowej. Mam kilka wymagań choć: 1 ) Czy szablon do wyboru jak mam zerową wiedzę na temat projektowania stron internetowych 2 ) Czy koszyk funkcji , nie jest konieczne , aby tryb płatności , jak mi to nie przeszkadza " jaskiniowiec " metoda walidacji zrobić przelew bankowy 3 ) Dobre wsparcie IT 4 ) w stanie śledzić na zapasach Mam zakwalifikowani 3 firmy, ale chcieliby usłyszeć więcej porad proszę. Idź Tato WIX Shopify Oryon wydaje się wiarygodne , ale nie wydaje się spełniać moje wymagania posiadania koszyk. Dziękuję Ci! Shopify byłoby lepszym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najczęściej używanych SAAS ecommerce koszyk usług . Będąc SAAS , byłoby usunąć martwić o utrzymanie aplikacji i infrastruktury. Interfejs jest łatwy w obsłudze , jak również. Polecam do wypróbowania swojego konta próbnego .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)