X34 lub PG348Q
#1

Wszelkie wady może polecić , który monitor dostać ?   Oczywiście, i będzie coraz gtx1080 aby móc działać w jednej z tych 2 monitorów. Każda pomoc będzie mile widziane , dzięki!
Reply
#2

Pobierz Acer więcej lepiej.
Reply
#3

Ja proponuję coraz Asus w dotyku premii Używam Asus najniższy koniec monitora 144hz , jakość obrazu jest naprawdę nie jest zły na panelu TN Idź do Asus czy można sobie pozwolić !
Reply
#4

Nie zrozumcie asus overprice za nic i zła obsługa klienta , jeśli dokonać wyszukiwania na tym forum
Reply
#5

x34 , jeśli chcesz jakości i wartości
Reply
#6

Dzięki za replys dotąd mi jej nie o cenę. Chcę, aby uzyskać najlepszą jakość mogę . Do tej pory komentarze są pochylił się ku Acer. Jeśli nic się nie zmieni pójdę z sugestiami i uzyskać X34 . Dzięki za wszelką pomoc !
Reply
#7

DreamDrift napisał: Dzięki za replys dotąd mi jej nie o cenę. Chcę, aby uzyskać najlepszą jakość mogę . Do tej pory komentarze są pochylił się ku Acer. Jeśli nic się nie zmieni pójdę z sugestiami i uzyskać X34 . Dzięki za wszelką pomoc ! Jeśli możesz sobie pozwolić x34 pewien, że można przejść do Asus Ale dla? Zarówno wygląd i marka Gdybym cię będę uzyskać x34p który niebawem wygląd premium ? To jest bardzo subiektywne. Niektórzy znajdują Acer lepiej wygląda , gdy niektórzy wolą ASUS.
Reply
#8

Och Asus dlaczego tak ... Trzymać krwawienie ~ Trzymaj , trzymaj światło krwawienia ~
Reply
#9

Pieniądze twarzy = p napisał : Oh Asus dlaczego tak ... Trzymać krwawienie ~ Trzymaj , trzymaj światłu krwawienie ~ Bad QC i to, co można dostać iu dodatkowo płacić za to FTW !!
Reply
#10

asus ftw !!!!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)