Klinika Hardware
#1

Do wszystkich laojiao tutaj który najczęściej używanych wszystkich marek płyt głównych , jak podano w tytule , którego marka ta ma lepszy stosunek wydajności i BIOS -to -Price ?   Wiem, że każdy ma swoje własne marki wady i zalety , ale które marka ma większą niezawodność i mniej podatne na RMA ?
Reply
#2

Asus i Gigabyte dla stabilności i niezawodności. Asrock ok ok dla mnie , ponieważ są zawsze tańsze rozwiązanie , że zwrócić. Złe doświadczenia z płyt MSI b4 n więc nie lubią używać ich teraz
Reply
#3

tylko tę radę do TS , nie należy się spodziewać bezwzględnych obiektywne odpowiedzi .
Reply
#4

ASUS nr 1 ....
Reply
#5

wacko napisał: tylko tę radę do TS , nie należy się spodziewać bezwzględnych obiektywne odpowiedzi . Yup Rozumiem , że dla każdego jego własny. Chciałem tylko usłyszeć od doświadczenia z pierwszej ręki stąd w dowolnej marki , z których korzystają ludzie .
Reply
#6

ondooy napisał: ASUS nr 1 .... myślałem ich rma było problematyczne co najmniej ? Najbardziej sklepu poszedłem do kierowania mnie od asus spowodować proces RMA cholernie kłopotliwe. ale ich pokładzie są dobrej jakości , chyba że suey dosyć dostać złą partię
Reply
#7

I teraz za pomocą MSI MSI ... Bo tylko dostał niebieski / czarny mobo Zwykle polecam ASRock lub MSI , ponieważ są one tańsze ... Większość czasu myślę, że jakość mniej więcej taka sama w całej marek Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT
Reply
#8

Nawet mimo to , trzeba zrobić szybki przegląd Google w modelu rozważają zakup . To nie znaczy, ASUS jest lepszy niż reszta , więc jej lepiej. Czasami MSI posiada funkcję potrzebujesz / chcesz że może asus brakuje ... etc imho wszystkie marki są w porządku. ASRock wydaje się być tańsze rozwiązanie , to nie oznacza, że to źle, czy coś .
Reply
#9

Zależą od preferencji , a może jak blisko centrum serwisowego dla ciebie ?
Reply
#10

Jeśli masz konkretne buduje den swój wybór mobo będzie bardzo ważne .. mobos Zastosowanie Gigabyte dla Hackintosh becoz juz to działa od razu po wyjęciu z pudełka z szczypie minmal potrzebnych ... Dla VMware ESXi lub wirtualizacji , proszę iść z Asrock becoz są one tańsze n ich mobos BIOS zawsze pochodzą z VT -x i VT -d opcji, które można jeszcze znaleźć na ich B85 lub H97 chipsetów mobos które oficjalnie nie powinny wspierać VT Oferuje według Intela Na mini-ITX NAS budować, lepiej jest użyć jednej lub Asus Asrock mobos ponieważ zawsze mają więcej portów SATA dostępne na pokładzie za pomocą 3 kontroler partii jak ASmedia . Normalnie inne marki Mobo ma tylko 2 porty SATA dla swoich mobos mini-ITX , Asus czy Asrock będzie mieć min 4 do 6 portów SATA nich ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)