TP-Link N750 lub Linksys EA4500 ?
#1

Szybkie faceci potrzebują ekspertyzy .   Problem: MIO Router 5012Nv bani. Nie można obsługiwać HD video streaming bezprzewodowo w moim domu.   Czy Linksys naprawdę warto płacić 2x cenę?
Reply
#2

Teraz poważnie rozważa Linksys E4200V2 . jakieś pomysły?
Reply
#3

systemx napisał: Teraz poważnie rozważa Linksys E4200V2 . jakieś pomysły? Poniższe opinie mogą być przydatne dla Ciebie: Premium Bezprzewodowe routery Przegląd 2012 | Najlepsze Review Bezprzewodowe routery | Routery Wi-Fi - TopTenREVIEWS Bezprzewodowe routery recenzji : Które urządzenie Dwupasmowy bezprzewodowy jest najlepszy? Najlepsze 5 routery bezprzewodowe - Recenzje CNET
Reply
#4

Dzięki, wiem, jak google . Miałam nadzieję, że z jakiegoś rzeczywistego informacji zwrotnych na temat tych routerów , zwłaszcza TP-Link WDR4300 . Bardzo dobra cena za N750 .
Reply
#5

Co chcesz wiedzieć o WDR4300 ?
Reply
#6

Wydajność, plusy / minusy , etc.
Reply
#7

systemx napisał: Wydajność, plusy / minusy , etc. + Fabryczne firmware obsługuje sprzętowo NAT , prawie Gigabit LAN -WAN + Obsługuje OpenWrt (duży zestaw funkcji ) + Tanie + DualBand -OpenWRT Nie obsługuje NAT sprzętu. -Factory Firmware niska zestaw funkcji .
Reply
#8

Właśnie zmodernizowane od TP -Link WR821ND do WR4300 tym tygodniu. Moi klienci WLAN to 2 pulpity : jedną przy użyciu adaptera WN821N USB, a drugą za pomocą adaptera WN4800 PCI -E . Mam też kilka iPhone'ów . + przystępnej cenie + Wygląda elegancki + Nie ma potrzeby , aby zalogować się do Internetu, aby skonfigurować (w porównaniu z Cisco Cloud Connect ) + Sprzęt NAT + 2x USB2.0 , nie tak szybko, jak USB 3.0 , ale lepsze to niż nic + Jednoczesna dwupasmowa - Sygnał 2.4GHz gorsze niż WR821ND ( Inssider pokazuje -78dB -69dB vs. wcześniej , ten sam adapter WN821N się w moim pokoju ) - Odbiór 5GHz nie wielki ( -79dB , także w moim pokoju )
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)