WiFi nie wykrywa 5GHz .
#1

cześć wszystkim   Właśnie uaktualniony mój pulpit z oknem 7 do okna 10 i od razu mam ten problem. Ale mój handphone w stanie wykryć i użyć go .   Google problem , zanim zrobił to, co większość ludzi poleca jak Aktualizuj sterownik adaptera wifi , aktualizacja firmware routera itp . Kiedy zaktualizować adapter wifi , jestem w stanie dostrzec i wykorzystać pasmo 5GHz ale po ponownym uruchomieniu pulpit , ONT i router następnego dnia nie może być widziana ponownie .   I nawet wycofana z oknem 7 ponownie, ale problem nadal występuje . Od tego problemu, należy uaktualnić do okna 10 ponownie.       Używam routera Asus RT- 56u oraz D-Link Adapter DWA- 160 .   Mam nadzieję, że chłopaki mogą mi pomóc w tej sprawie.
Reply
#2

Spróbuj zrobić czystą instalację sterowników ponownie. Lubię go odinstalować w Menedżerze urządzeń pozwól system odkryć sprzętu ponownie ..
Reply
#3

renfred89 napisał: Spróbuj zrobić czystą instalację sterowników ponownie. Lubię go odinstalować w Menedżerze urządzeń pozwól system odkryć sprzętu ponownie .. Brat sam Leh. po instalacji próbowałem zaktualizować i okna powiedzieć, jest to najnowsza wersja . Dzięki tak ..
Reply
#4

Może spróbuj sterowniki DWA- 160 Win8.1 jak niektórzy sugerują w tym wątku : https://www.reddit.com/r/techsupport...ot_showing_up/
Reply
#5

Ah- Pin -Kor napisał: Może spróbuj sterowniki DWA- 160 Win8.1 jak niektórzy sugerują w tym wątku : https://www.reddit.com/r/techsupport...ot_showing_up/ Prawie na miejscu! mogę szukać innych ludzi 5GHz !!! lol..
Reply
#6

Ok , miałem aktualizowane mój sterownik do okna 8 i może szukać 5GHz innych ludzi. Potem idę do mojej stronie administratora routera i zmienić moje 5GHz SSID , teraz pojawił się i wykonalne. WTF się dzieje .. ale problem jest rozwiązany teraz tzw . Zaktualizuje jutro na wszelki wypadek. Dzięki za wszystkie wejścia do tej pory.
Reply
#7

Możliwa router automatycznie wybrany kanał jest zbyt wysoka dla adaptera do wykrycia sygnału SSID. Zaloguj się do routera i zbioru wskazań obsługi kanału do kanału poniżej 50 .
Reply
#8

jtjt00 napisał: Możliwa router automatycznie wybrany kanał jest zbyt wysoka dla adaptera do wykrycia sygnału SSID. Zaloguj się do routera i zbioru wskazań obsługi kanału do kanału poniżej 50 . Czy , że zanim nie działa również . i tak dzięki .
Reply
#9

ok chłopacy. wystarczy zasilić mój pulpit i sprawdzić, czy mój 5GHz nie jest ponownie wyświetlane . Ale widzę nawzajem 5GHz . hmm .. co może być nie tak ..
Reply
#10

woshihock napisał: ok chłopacy. wystarczy zasilić mój pulpit i sprawdzić, czy mój 5GHz nie jest ponownie wyświetlane . Ale widzę nawzajem 5GHz . hmm .. co może być nie tak .. Można zobaczyć swój telefon 5GHz SSID ? Jaka wersja firmware pracuje Twój N56U ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)