Wystarczy uaktualnić kartę bezprzewodową na moim notebooku HP dv6 z I
#1

Pomyślałem, że chciałbym podzielić się moją proces aktualizacji dla mojego HP dv6 6003tx który przyszedł z bezużytecznego Intel® Centrino® Wireless- N 1000 ( 2,4 GHz ) .   1 ) kupił Intel® Centrino® Advanced- N + WiMAX 6250 karty z ebay za jedyne US $ 15 !   2 ) pobrane i błysnął odblokowany BIOS z Internetu.   3 ) zamieniłem karty   Teraz cieszę 2,4 GHz i 5 GHz do korzystania z mojego ASUS RT - 66U AC !     Intel® Centrino® zaawansowane ? N + WiMAX 6250     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Korzystanie starą kartę sieciową , najlepiej pobieranie mogę dostać się w przedziale 65-69 Mbps. Teraz mogę dostać tę prędkość na moim Singnet 100Mbps planu włókien z nową kartą bezprzewodową Cholera godne uaktualnienia !
Reply
#3

Przypadkowo zamieniłem moją kartę bezprzewodową notebooka do tego samego modelu dokładnie jak ty Cieszący dużo większych prędkościach , jak również. Grając w gry na moim laptopie ma sposób mniejsze opóźnienie niż wcześniej i nie tyle jąkania .
Reply
#4

Zakładam, że wszystkie laptopy z wykorzystaniem pół karty sieciowe wysokość można wymianę z tego ? Używam Asus UL30VT
Reply
#5

WhiteFox napisał: Zakładam, że wszystkie laptopy z wykorzystaniem pół karty sieciowe wysokość można wymianę z tego ? Używam Asus UL30VT Najpierw należy sprawdzić , czy karta jest obecna Dwuzakresowy inaczej uaktualnić byłoby daremne. Nawet jeśli masz pełną kartę można kupić konwerter .
Reply
#6

Asus UL30VT należy używać pół Atheros AR9285 wysokość . Tylko 2.4GHz do 150Mbps . powinno się uaktualnić !
Reply
#7

Jeśli twój laptop jest pełna wysokość można zamówić od tego faceta. Pochodzi z adapterem za darmo. http://www.ebay.com.sg/itm/300692118...84.m1497.l2649
Reply
#8

WestGuy napisał: Asus UL30VT należy używać pół Atheros AR9285 wysokość . Tylko 2.4GHz do 150Mbps . powinno się uaktualnić ! Korzystanie M1 200Mbps Fibre i router DIR- 655 , to co dostaję z obecnym Atheros AR9285 Sądzę, jeśli uaktualnienie będzie lepiej hm ?
Reply
#9

ArcticCheetah napisał: Najpierw należy sprawdzić , czy karta jest obecna Dwuzakresowy inaczej uaktualnić byłoby daremne. Nawet jeśli masz pełną kartę można kupić konwerter . To nie jest , jak wspomniano tutaj Ale to pojedyncza antena , jak pokazano w filmie
Reply
#10

obraz bieżącej karcie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)