Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Cześć,   I nie wydaje się , aby wykryć mój 5GHz SSID z wykorzystaniem TP-Link Archer T4U adapter sieci bezprzewodowej. Ale mogę wykryć innego 5GHz SSID. Korzystanie Moja notatka 3, można wykryć i połączyć się z nim bez problemu. Używam routera Asus RT- AC68U i ustawić za pomocą jednego kanału 5GHz 149 .   Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
Reply
#2

Spróbuj niższy kanał.
Reply
#3

Dzięki! Tak to działa na dolnym kanale. Więc jest to ograniczenia łącza łucznika Tp t4u sobie tylko być w stanie wykryć niższy kanał? Bo nie wydaje się znaleźć obsługiwanych kanałów w specyfikacji
Reply
#4

Aetherion napisał: Dzięki! Tak to działa na dolnym kanale. Więc jest to ograniczenia łącza łucznika Tp t4u sobie tylko być w stanie wykryć niższy kanał? Bo nie wydaje się znaleźć obsługiwanych kanałów w specyfikacji Ze względu na swoją niską cenę , jest to kompromis .
Reply
#5

Ale dziwnie w szybkiej instalacji znajduje się zrzut ekranu przedstawiający sieć z kanału 149 choć. Lol
Reply
#6

jestem tylko w stanie skorzystać na niższych kanałach też. się tylko około 60 kanałów . ale niskie jest dobra. zbyt wysokiej częstotliwości straty są wyższe.
Reply
#7

I za pomocą kanału 149 , wersja sterownika 1024.6.1016.2013 działa win7 64 .
Reply
#8

Nie ma szans , aby skorzystać ze sterowników WDM SM ?
Reply
#9

cool, człowiek, jaki jest ustawienie na routerze? Może pewna kombinacja ustawień może działać takie jak Mhz 20/40/80 etc.
Reply
#10

Dlaczego chcesz pracować na niższej przepustowości ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)