Klinika Hardware
#1

Hi guys are istnieje duża różnica w wydajności pomiędzy tymi 2 procesorów w grach , gdy są uruchomione w tym samym prędkości zegara (powiedzmy 4.4GHz ) ?   Zakładając, że jestem coraz i5 jest 4.4GHz więcej niż wystarczający do gier @ 1080p ? Do karty graficznej , to będzie AMD R9 Nano .   Bo mam zamiar zbudować SFF komp a obudowa może korzystać tylko z krótkiej długości jak GTX970 karty mini lub R9 Nano.
Reply
#2

Nie stwierdzono istotnej różnicy ba od gier nadal nie skorzystać z Hyper Ale dlaczego SFF ? Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#3

monikernemo napisał: Nie stwierdzono istotnej różnicy ba od gier nadal nie skorzystać z Hyper Ale dlaczego SFF ? Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT O ok . Dzięki!! To dlatego, że chcę zbudować coś jak najmniejsza na moim biurku . Nie chcą już duży pulpit wielkogabarytowych . Natknąłem ktoś pisał o bardzo ładnej obudowie z komputera HG więc zdecydujesz się na obudowę.
Reply
#4

l_o_l_i_l_i_k_e napisał: O ok . Dzięki!! To dlatego, że chcę zbudować coś jak najmniejsza na moim biurku . Nie chcą już duży pulpit wielkogabarytowych . Natknąłem ktoś pisał o bardzo ładnej obudowie z komputera HG więc zdecydujesz się na obudowę. Powodzenia następnie hahaha Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#5

l_o_l_i_l_i_k_e napisał: O ok . Dzięki!! To dlatego, że chcę zbudować coś jak najmniejsza na moim biurku . Nie chcą już duży pulpit wielkogabarytowych . Natknąłem ktoś pisał o bardzo ładnej obudowie z komputera HG więc zdecydujesz się na obudowę. Niestety wyrzucić mokry koc , ale podwozie HG Osmi będzie miał problemu instalacji karty graficznej R9 Nano ponieważ jego złącze zasilania PCIe jest zorientowana w prawo zamiast w przód. Nie martw się , Jonsbo V3 + jest już tylko 2-3cm od długości i szerokości nad tym HG Osmi , które będą w stanie dopasować R9 Nano po prostu miło z większą zasiłku .
Reply
#6

i5 6600 (bez K ) będzie już więcej niż wystarczająca, jak na dzisiejsze standardy . Różnica nie jest zbyt wielkie , ale jednak różnica w cenie jest dość znaczna.
Reply
#7

Skylake chipy nie NID get serii K już bardzo szybko = )
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)