11.11 Singtel deal -pui-
#1

Mój przyjaciel mówi, że jej wolne ponownego zamówienia jest 01.03.2017 . Wtedy to 11.11 Singtel umowa umożliwia wczesne ponowne kontrakt 18 miesięcy . Środki ... swee swee ona 18 miesiąca jest grudniu   11.Nov promo nie może ponownie kontrakt bo miałaś gru , nieodebrane przez kilka dni. Zadzwoń Singtel , jak operator nie może mówić po angielsku , tak jak FT z middleeast ... sb jialut .   Teraz mój przyjaciel bardzo zdenerwowany z SingTel , pewnie po 24 miesiącach będzie podpisać inne Telco . Brawo Sillytel .   Wszelkie Kawan jak również tat ? ma sposobu, aby temu przeciwdziałać ? Albo po prostu pójść innego dostawcy i nigdy zawrócić nigdy.
Reply
#2

Myślę, że to nigdy nie było promo lub rzadko oferowana przez inne telco ( zwolnienie na 18 miesięcy recontract ) . W rzeczywistości większość firm telekomunikacyjnych nie mają nawet 6/12/18/21 miesięcy gradated karę przeciwieństwie Singtel , najczęściej 12 lub 21 (poprawcie mnie jeśli się mylę, bo ja byłem tylko z SingTel i M1 ) . Fakt, że Singtel nawet trudu daje się ten promocyjny aby uprawnionych abonentów już powód do świętowania. Kto wie lepiej promo czekają ? CIS sklep miał 1 rok jubileuszowy promo na KTZ, a następnie 11.11 Sprzedaż na Lis , kto wie , w Boże Narodzenie / Nowy Rok / CNY promo może nawet lepiej, że twój kolega z pewnością docenią nawet więcej? Przechodzenie do innego telco tylko dlatego, że nie mogą kwalifikować się do tego promo naprawdę nie jest racjonalne dla mnie , ale może być szczęście w nieszczęściu bo inni operatorzy telekomunikacyjni nie mogą oferować takiej promo więc będzie powodować mniej kłopotów dla Twojego kolegi ?
Reply
#3

willdan napisał: Mój przyjaciel mówi, że jej wolne ponownego zamówienia jest 01.03.2017 . Wtedy to 11.11 Singtel umowa umożliwia wczesne ponowne kontrakt 18 miesięcy . Środki ... swee swee ona 18 miesiąca jest grudniu 11.Nov promo nie może ponownie kontrakt bo miałaś gru , nieodebrane przez kilka dni. Zadzwoń Singtel , jak operator nie może mówić po angielsku , tak jak FT z middleeast ... sb jialut . Teraz mój przyjaciel bardzo zdenerwowany z SingTel , pewnie po 24 miesiącach będzie podpisać inne Telco . Brawo Sillytel . Wszelkie Kawan jak również tat ? ma sposobu, aby temu przeciwdziałać ? Albo po prostu pójść innego dostawcy i nigdy zawrócić nigdy. 11 listopada i 01 grudnia .. różnica jest większa niż kilka dni ... jej tydzień ...
Reply
#4

To jest to co powiedziałem do niej , powiedziała, że składa się jej umysł już nie będzie kontynuować Singtel . lolx . Myślę, że to dużo mówi nigdy o wkurzyć klientek .
Reply
#5

willdan napisał: To jest to co powiedziałem do niej , powiedziała, że składa się jej umysł już nie będzie kontynuować Singtel . lolx . Myślę, że to dużo mówi nigdy o wkurzyć klientek . huh. dlaczego twój przyjaciel tak niedojrzała huan .. śmiechem mój tyłek z takim nieuzasadnionego pretekstu .. lol
Reply
#6

Niestety , mam bardzo rozmycia . Czy jest coś złego z matematyki ? Ponieważ ostatni raz wziąłem matematyki testu było jak 40+ lat temu. Teraz moje myślenie nie jest bardzo wyraźny leow . Jeśli 1 -Mar- 2017 jest 24-miesięczny kontrakt : Jeżeli 24 - 18 = 6 w związku z tym 1 -Mar- 2017 minus 6 miesięcy = 1 -Sep -2016 Odpowiedź jest 1 -Sep -2016 Prawidłowe / Niewłaściwy
Reply
#7

Aktualizacja napisał: Niestety , mam bardzo rozmycia . Czy jest coś złego z matematyki ? Ponieważ ostatni raz wziąłem matematyki testu było jak 40+ lat temu. Teraz moje myślenie nie jest bardzo wyraźny leow . Jeśli 1 -Mar- 2017 jest 24-miesięczny kontrakt : Jeżeli 24 - 18 = 6 w związku z tym 1 -Mar- 2017 minus 6 miesięcy = 1 -Sep -2016 Odpowiedź jest 1 -Sep -2016 Prawidłowe / Niewłaściwy Pomyśl 01 -mar- 2017 to 21 - miesięcy Zatem 24 - 21 = 3 W związku z tym 01 -mar- 2017 minus 3 miesiące = gru- 2016 loh
Reply
#8

willdan napisał: Mój przyjaciel mówi, że jej wolne ponownego zamówienia jest 01.03.2017 . Wtedy to 11.11 Singtel umowa umożliwia wczesne ponowne kontrakt 18 miesięcy . Środki ... swee swee ona 18 miesiąca jest grudniu 11.Nov promo nie może ponownie kontrakt bo miałaś gru , nieodebrane przez kilka dni. Zadzwoń Singtel , jak operator nie może mówić po angielsku , tak jak FT z middleeast ... sb jialut . Teraz mój przyjaciel bardzo zdenerwowany z SingTel , pewnie po 24 miesiącach będzie podpisać inne Telco . Brawo Sillytel . Wszelkie Kawan jak również tat ? ma sposobu, aby temu przeciwdziałać ? Albo po prostu pójść innego dostawcy i nigdy zawrócić nigdy. Niestety ... nie mogę zrozumieć Od kiedy Singtel pozwalają ponownie kontrakt 18 miesięcy umowę ? Wiem tylko 21 miesięcy , a następnie można ponownie umowę bez kary ... nie ??
Reply
#9

jowy_ham napisał: Pomyśl 01 -mar- 2017 to 21 - miesięcy Zatem 24 - 21 = 3 W związku z tym 01 -mar- 2017 minus 3 miesiące = gru- 2016 loh Dziękuję nauczycielu.
Reply
#10

Anything_Whatever napisał: Niestety ... nie mogę zrozumieć Od kiedy Singtel pozwalają ponownie kontrakt 18 miesięcy umowę ? Wiem tylko 21 miesięcy , a następnie można ponownie umowę bez kary ... nie ?? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Obraz mówi więcej niż tysiąc słów. https://www.singtel.com/business/ent...tml#promotions
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)