Pytanie o Gigabit Ethernet
#1

Witam szukam uaktualnieniem do Gigabit Ethernet i jestem ciekaw , w jaki sposób to zrobić. Jestem też ciekaw, czy bezprzewodowa Plan ma na to pozwalają Ci być w stanie dokonać aktualizacji ? A jeśli nie zawiedzie Cię , dlaczego nie ISP można zapłacić dla tej możliwości. Linki do dobrych routery i kable ethernetowe są również bardzo mile widziane. Jeśli informacje są potrzebne , mój ISP jest Comcast (tak to jest straszne ) \ Z góry dzięki za poświęcony czas.
Reply
#2

Ethernet odnosi się wyłącznie do połączeniem między dwoma urządzeniami za pomocą skręconych kabli miedzianych (chociaż w niektórych przypadkach może to być przejechany włókien itp) . WiFi nie jest Ethernet , a nie jest link ze swojego modemu do ISP. Twój ISP nie ma kontroli nad siecią wewnętrzną , poza ładowania ci więcej za router z portami Gigabit . Zasadniczo, jeśli oba końce wsparcia gigabit ( komputer powinien router może ) , segment ten będzie działał z prędkością Gigabit .
Reply
#3

Ktoś gdzieś powiedział : Ethernet odnosi się wyłącznie do połączeniem między dwoma urządzeniami za pomocą skręconych kabli miedzianych (chociaż w niektórych przypadkach może to być przejechany włókna etc ). WiFi nie jest Ethernet , a nie jest link ze swojego modemu do ISP. Twój ISP nie ma kontroli nad siecią wewnętrzną , poza ładowania ci więcej za router z portami Gigabit . Zasadniczo, jeśli oba końce wsparcia gigabit ( komputer powinien router może ) , segment ten będzie działał z prędkością Gigabit . Ponadto, nie Gigabit Ethernet efekt jak szybko po podłączeniu lub pobrać rzeczy z serwerów na zewnątrz ciebie w domu?
Reply
#4

Tylko wtedy, gdy prędkość Internetu są większe niż 95MB / s.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)