Doradzamy w błąd karty graficznej
#1

Cześć ludzie , szybkie sprawdzenie , czy ktoś może doradzić , czy moja karta graficzna jest skończony ? To działa dobrze , kiedy pierwszy raz go zainstalować w systemie. Po zainstalowaniu sterownika i ponownym uruchomieniu mojego com , nie będzie wyświetlacz .   Karta graficzna o którym mowa, to HD 7850 2GB od PowerColor .   Dziękuję Ci bardzo.
Reply
#2

Nawiasem mówiąc, ja oczyściłem wentylatora i radiatora , a rozprzestrzenił świeżą warstwę pasta termoprzewodząca wcześniej. Tak więc myślę, że ciepło nie może być problem, ponieważ wentylator wiruje i wiruje bardzo szybko.
Reply
#3

Czy u mają inny system do testowania ?
Reply
#4

watzup_ken napisał: Cześć ludzie , szybkie sprawdzenie , czy ktoś może doradzić , czy moja karta graficzna jest skończony ? To działa dobrze , kiedy pierwszy raz go zainstalować w systemie. Po zainstalowaniu sterownika i ponownym uruchomieniu mojego com , nie będzie wyświetlacz . Karta graficzna o którym mowa, to HD 7850 2GB od PowerColor . Dziękuję Ci bardzo. Tak to jest skończony .
Reply
#5

Pre - OS środowiska jak z ekranu BIOS / UEFI powitalny brak wskazania też?
Reply
#6

Encrypted11 napisał: Pre - OS środowiska jak z ekranu BIOS / UEFI powitalny brak wskazania też? To jest poprawne. Brak obrazu w ogóle po ponownym uruchomieniu . Monitor przejdzie w tryb uśpienia.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Czy u mają inny system do testowania ? Testowane na 2 systemach. Początkowo myślałem , że to kwestia zasilacza po Słyszałem, że ekran zostanie wygaszony z przerwami , ale nadal słychać dźwięku / muzyki.
Reply
#8

watzup_ken napisał: To jest poprawne. Brak obrazu w ogóle po ponownym uruchomieniu . Monitor przejdzie w tryb uśpienia. zmienić port i spróbuj . Zamień Port HDMI / Display lub na odwrót . Jeśli wciąż nie mogę pracy , wypróbuj port VGA
Reply
#9

Nie za pomocą pokładowego mobo IO prawo ?
Reply
#10

Myślę, że GPU jest skończony Wysyłane z LENOVO wykorzystaniem GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)