Starhub 1Gbps promo
#1

Cześć wszystkim,   Dostałem list od Starhub odnowić mój internet (1 Gbps), dom telefonu jak również TV. Jest to $ 49.90 z wyłączeniem wynajmu skrzynki i dodatkowych kanałów telewizyjnych itp Jednak w sumie jest to nadal tańsze w porównaniu do tego, co płacę teraz i obecnie mój plan jest 100Mbps.   Mówili, gdybym udostepnianie tego planu 1Gbps homehub, muszę dodać na okablowanie z OpenNet który jest w mojej sali w kierunku masterbedroom i zmienić wallpoint w masterbedroom (który jest podłączenie nowego dekodera w masterbedroom ). Co do hali nie mam niczego zmieniać, ponieważ otwarta netto jest już w sali, w pobliżu routera jak i modemu.   Starhub dostarcza DLINK AC1200 ale muszę doładować 120 $ za to. Przeczytałem złe opinie na temat połączenia i postanowiliśmy kupić własny router, który jest asus rt ac-68u.   Co do mojego obecnego związku, to jest od OpenNet do routera, który jest DLINK DIR865L. Żyję w 4 pokojowej hdb oraz w kuchni, mój pokój i toalety mają bardzo długi sygnał 2 bar, ale internet w telefonie trwa wiecznie załadować.   Czy uważasz, że uaktualnienie routera do rtac68u z 1Gbps Starhub rozwiąże moje problemy, a także pozwala mi płacić mniej co miesiąc?   Ja również widziałem was wypowiedź na temat kabli cat6 czy będzie to pomóc? I miałaś czytać dalej przez CAT6 i rzeczy.   Wszystkie wejścia są mile widziane i dzięki za czytanie!
Reply
#2

Powiedziano mi , że ta promocja jest ćwiczeniem w celu stopniowego wycofywania cabletv . Jeśli istniejącego abonamentu TV w dniu koncentrycznego MUSISZ zmienić na nowszą tv włókna STB , poza tym $ 49.90 abonamentu tylko ostatnia 6 miesięcy , pełną cenę do końca umowy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)