Monitorowanie robi wykrywa wejście procesora
#1

Cześć wszystkim,   Mam ten problem z moim pulpicie miesięcy i nie może go naprawić. Mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi pomóc z tym. Z góry dziękuję.   Więc większość czasu mogę przełączyć na moim komputerze, nie będzie to normalny krótki sygnał dźwiękowy, chwilę później, słyszę dźwięk wykonany, gdy mamy do logo Windows (tylko dźwięk można usłyszeć, monitor pozostaje wyłączony), a następnie i ten komunikat   "Wprowadzanie trybu oszczędzania energii"   Po naciśnięciu ikony menu monitora, to mówi "Nie ma żadnego sygnału pochodzącego z komputera. Naciśnij dowolny klawisz na klawiaturze lub myszy, aby go obudzić Aby ponownie przycisk monitora zmienić na inną prasy źródła sygnału "   Mam znajomego, który kupił ten sam monitor ze mną i już prawie ten sam problem. Ale dla jego sprawy, jego monitora robi włączyć kiedykolwiek. Kopalnia nie włącza się jak jeden z 30 razy próbowałem. Czasami okazuje się, że nawet w pierwszym podejściu   A w czasach, kiedy uda mi się włączeniem. Karta graficzna katastrofy wielokrotnie przy różnych okazjach, kiedy filmy / gry są odtwarzane   im przy użyciu wejścia DVI-D   Czy ktoś wie co się dzieje?
Reply
#2

Użyj trybu awaryjnego można uruchomić na pulpicie?
Reply
#3

devillix napisał: Cześć wszystkim, Mam ten problem z moim pulpicie miesięcy i nie może go naprawić. Mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi pomóc z tym. Z góry dziękuję. Więc większość czasu mogę przełączyć na moim komputerze, nie będzie to normalny krótki sygnał dźwiękowy, chwilę później, słyszę dźwięk wykonany, gdy mamy do logo Windows (tylko dźwięk można usłyszeć, monitor pozostaje wyłączony), a następnie i ten komunikat "Wprowadzanie trybu oszczędzania energii" Po naciśnięciu ikony menu monitora, to mówi "Nie ma żadnego sygnału pochodzącego z komputera. Naciśnij dowolny klawisz na klawiaturze lub myszy, aby go obudzić Aby ponownie przycisk monitora zmienić na inną prasy źródła sygnału " Mam znajomego, który kupił ten sam monitor ze mną i już prawie ten sam problem. Ale dla jego sprawy, jego monitora robi włączyć kiedykolwiek. Kopalnia nie włącza się jak jeden z 30 razy próbowałem. Czasami okazuje się, że nawet w pierwszym podejściu A w czasach, kiedy uda mi się włączeniem. Karta graficzna katastrofy wielokrotnie przy różnych okazjach, kiedy filmy / gry są odtwarzane im przy użyciu wejścia DVI-D Czy ktoś wie co się dzieje? wygląda na to, ur GPU .... spróbuj użyć ur zintegrowany GPU i badanie to będzie działać?
Reply
#4

Czy używasz monitora dell ? Jeśli tak, to czy należy ustawić ustawienie wejścia monitora? Na przykład , HDMI wyświetlanie itp .. Mam nadzieję że to pomoże
Reply
#5

chłopaki , dzięki za wejście
Reply
#6

jtjt00 naciśnięcie klawisza F8 w trybie awaryjnym doesnt wydaje się działać . Próbowaliśmy go 3 razy . Mogę usłyszał jakieś dodatkowe gwintowania dźwięki dochodzące z jednostki centralnej , przytrzymując klawisz F8, choć
Reply
#7

Jestem również za pomocą tego samego U2311H w pracy , należy ręcznie wybrać wejście pasujące do Twojego typu połączenia.
Reply
#8

Czasami może to być po prostu kwestia kabla , spróbuj użyć innego kabla Lub jeśli używasz HDMI , spróbuj użyć innego typu połączenia jak DVI / VGA / dp jeśli jesteś w stanie zalogować się do systemu Windows , należy wykonać test warunków skrajnych na GPU
Reply
#9

Spróbuj ponownie siedzi swoje RAM . W przypadku korzystania z jednego kija , przełącz go do innego gniazda. W przypadku korzystania z 2 laski , spróbuj wymiany gniazda . I czyść metalowe styki gumką .
Reply
#10

Myślę, że to Dell . Wydaje się być wspólny problem podczas wyszukiwania w sieci. Zdarza się również do mojego Dell czasami mimo iż prawidłowe wejście został wybrany ręcznie . Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)