Dodanie więcej pamięci RAM
#1

Biegnę na 8GB G.Skill 2400MHz Ram cl 15, jeśli chcę dodać kolejne 8 GB pamięci RAM , będzie tam żadnego problemu , jeśli mam inny zestaw podobny Ram?
Reply
#2

upewnij się, że u dostać taką samą prędkością 2400 jeśli nie to będzie auto przeciągnij w dół do dolnej jednej
Reply
#3

Widzę , więc nie ma problemu . Obawiam się konieczność zakupu 4x16 haha. Wielki więc 2x8gb podobna zrobi. Dzięki
Reply
#4

8GB wystarcza mah chyba że uruchomić wiele programów .
Reply
#5

Będzie za pomocą Adobe apartamentów i renderowania oprogramowanie
Reply
#6

DarkConner123 napisał: Będzie za pomocą Adobe apartamentów i renderowania oprogramowanie Postaraj się, aby 32GB . To słodkie miejsce na RAM głodnych programów Adobe After Effects , jak i Premiere Pro. 64GB i aż Adobe nie bardzo wiedzą, jak w pełni wykorzystać RAM już.
Reply
#7

DarkConner123 napisał: Biegnę na 8GB G.Skill 2400MHz Ram cl 15, jeśli chcę dodać kolejne 8 GB pamięci RAM , będzie tam żadnego problemu , jeśli mam inny zestaw podobny Ram? lepiej, aby uzyskać ten sam 1 .
Reply
#8

DarkConner123 napisał: Będzie za pomocą Adobe apartamentów i renderowania oprogramowanie następnie dodać do max system może obsługiwać od renderingu oprogramowanie zajmują dużo pamięci RAM.
Reply
#9

dostać dwa takie same dla dwukanałowej jeśli mobo obsługuje
Reply
#10

Zależy O / S , nie wszystkie 64-bitowym systemie Windows wsparcia 32GB pamięci systemowej RAM .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)