Gdzie kupić Noctua chłodnica CPU ?
#1

Cześć wszystkim,   Szukałem przez kilka cennikiem i zauważ, że nie było żadnych Noctua chłodnice CPU wymienione . Sprawdzone Lazada ale tylko Msia mają . Każdy pomysł , gdzie mogę je dostać? Szukam konkretnie albo NH- U9S lub NH- C14.     Dziękuję Ci.
Reply
#2

Śmiało z cybermind PCT i extremesolutions
Reply
#3

Amazon od noctua jest Intl gwarancji .
Reply
#4

Qoo10 mam ale proszę nie kupować stamtąd coz to za drogie jak diabli. Idź z Amazon lub Newegg na miejscu zakupy online . Jeśli nie iść z Roy zalecenia dla lokalnych sklepów
Reply
#5

Noctua Chłodzenie naprawdę żaden koń prowadzony ale paleta kolorów jest
Reply
#6

royfrosty napisał: Śmiało z cybermind PCT i extremesolutions W porządku, dziękuję! Will def je sprawdzić . SEvsNK napisał: Noctua Chłodzenie naprawdę żaden koń prowadzony ale paleta kolorów jest Żaden koń ? Ale owszem , kolor schemat abit .... off . Będzie w zamkniętym przypadku więc sądzę, że to będzie w porządku teraz.
Reply
#7

SexMuffin napisał: W porządku, dziękuję! Will def je sprawdzić . Żaden koń ? Ale owszem , kolor schemat abit .... off . Będzie w zamkniętym przypadku więc sądzę, że to będzie w porządku teraz. http://www.amazon.com/Be-Quiet-Dark-...words=darkrock ładniejszy zbyt
Reply
#8

czy można czekać ... następnie uzyskać z Amazon .
Reply
#9

Gaiason napisał: czy można czekać ... następnie uzyskać z Amazon . Postara czekać haha, aktualnie wykorzystuje chłodnicę Intel ręki i hałas doprowadza mnie do szału ... SEvsNK napisał: http://www.amazon.com/Be-Quiet-Dark-...words=darkrock ładniejszy zbyt Mam pewne ograniczenia , jak będę umieszczenie tego w małej obudowie . Najlepsze 3 chłodnice , które zebrałem , które mogą być umieszczone w przypadku będzie : u9S (dla ciszy ) lub CH C14 / Ciemna Skała TF ( do wykonania )
Reply
#10

spróbować Amazon lub Newegg , choć znaleźć ceny Newegg nieco wyższe niż amazon ~
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)