Porady na temat sieci domowej
#1

Witam, potrzebuję porady w sieci na moim nowym BTO . Czytałem gdzieś , że większość punktów w nowym BTO są punkty telefoniczne (RJ11 ) i trzeba je konwertować do punktu LAN ( RJ45 ), ale widzę, że moje twierdzi , że są , a nie tylko dla internetu na telefon.   Niemniej , muszę trochę fachowej porady , w jaki sposób mogę podłączyć mój dom dla tej konfiguracji :   1. Pokój dzienny - 2 połączenie przewodowe , jeden dla Smart TV, 1 w polu TV 2. Analiza - 1 przewodowego połączenia dla CPU pulpitu 3. bezprzewodowa dla innych częściach domu , w tym 1x Smart TV do sypialni w przyszłości.         Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Hej kolego, po prostu dzielić się z Tobą , co zrobiłem jako nowicjusz w tych wszystkich spożywczych sieci IT . Ja po prostu przeniósł się BTO również. I zmienić wszystkie moje punkty telefoniczne do punktu sieci LAN. ów $ 100 dla 3 punktów . Mam 2 telewizji cyfrowej w tym 1 w sypialni wherelse drugi w salonie. Podłącz swobodny ASUS 1200g + routera z moich 1gbs M1, kupiłem drugą DLINK 868L działać jako punkt dostępu w sali głównej. wszystko działa dobrze. FYI tylko z routerem ASUS My WiFi mogliśmy nawet przejść przejść pierwszy pokój najbliżej routera i kopalni jest 5room . mam nadzieję, że to pomoże.
Reply
#3

Oznacza to, że u dun trzeba konwertować . Co to jest okno TV u użyciu ??? Jeśli chodzi o salonie u można uzyskać router skonfigurowany jako tryb ap tak, że salon może mieć bezprzewodowy . Zresztą TS , może zawierać pewne układ zdjęć i gdzie porty zlokalizować i ISP i zaplanować u podpisać i urządzenia dla netwprkin
Reply
#4

loongley napisał: Hej kolego, po prostu dzielić się z Tobą , co zrobiłem jako nowicjusz w tych wszystkich spożywczych sieci IT . Ja po prostu przeniósł się BTO również. I zmienić wszystkie moje punkty telefoniczne do punktu sieci LAN. ów $ 100 dla 3 punktów . Mam 2 telewizji cyfrowej w tym 1 w sypialni wherelse drugi w salonie. Podłącz swobodny ASUS 1200g + routera z moich 1gbs M1, kupiłem drugą DLINK 868L działać jako punkt dostępu w sali głównej. wszystko działa dobrze. FYI tylko z routerem ASUS My WiFi mogliśmy nawet przejść przejść pierwszy pokój najbliżej routera i kopalni jest 5room . mam nadzieję, że to pomoże. Lol raz ur routera w polu router wifi singal jest obstrule przez pokrywę skrzynki , więc każdy sygnał z routera będzie blok . (Dobrze u można podłączyć go kiedy u są w pobliżu , ale będzie zbyt żałosne XD )
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: Lol raz ur routera w polu router wifi singal jest obstrule przez pokrywę skrzynki , więc każdy sygnał z routera będzie blok . (Dobrze u można podłączyć go kiedy u są w pobliżu , ale będzie zbyt żałosne XD ) Na tej samej nucie. Czy ktoś próbował wiercenia otworu dla kabla umożliwienia router do montażu na ścianie, POZA schronu homb ? Zawsze zastanawiałem ... jak żyć w starym HDB .
Reply
#6

Zależy od ściany. Jeśli nie jestem niczego złego w pobliżu schronu nie mogą być wiercone . Ale najlepiej spojrzeć na niebieskim nadrukiem .. Phumba napisał: Na tej samej nucie. Czy ktoś próbował wiercenia otworu dla kabla umożliwienia router do montażu na ścianie, POZA schronu homb ? Zawsze zastanawiałem ... jak żyć w starym HDB . Samsung Galaxy S7 krawędzi HardwareZone Forum App
Reply
#7

deathnote napisał: Witam, potrzebuję porady w sieci na moim nowym BTO . Czytałem gdzieś , że większość punktów w nowym BTO są punkty telefoniczne (RJ11 ) i trzeba je konwertować do punktu LAN ( RJ45 ), ale widzę, że moje twierdzi , że są , a nie tylko dla internetu na telefon. Niemniej , muszę trochę fachowej porady , w jaki sposób mogę podłączyć mój dom dla tej konfiguracji : 1. Pokój dzienny - 2 połączenie przewodowe , jeden dla Smart TV, 1 w polu TV 2. Analiza - 1 przewodowego połączenia dla CPU pulpitu 3. bezprzewodowa dla innych częściach domu , w tym 1x Smart TV do sypialni w przyszłości. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz sidetrack .. które BTO jest następująca. Wygląda neater ! Bezprzewodowy punkt dostępu powinien być umieszczony centralny domu, Jeśli u wykorzystaniu tylko jednego WAP .
Reply
#8

Myślę, że teraz wszystkie nowe BTO mieszkania przyszedł taki ..... Kopalnia BTO w 2009 roku nadal trzeba przekonwertować z telefonem do portu LAN A teraz wszystkie R zrobił dla nowego domu ..... bardzo ładne n czyste !!!
Reply
#9

Oznacza, że nie trzeba płacić pieniądze do konwersji tych points..Same jak mój BTO (rozpoczęcie w maju 2013 roku , zebrane klucze maja 2016 r , poruszać się w lipcu 2016 roku ) .. Ale moja floorplan jest BR -LR -BR- MBR więc jeden AC88U w polu DB rozlicza cały zasięg WiFi ( 2,4 GHz 3-4 bar wewnątrz MBR , 5GHz 2 bar nie max) .. Moja skrzynka dB jest w pobliżu drzwi . , Spojler! Wentylator USB od tego czasu ruch w miejscu powyżej routera i pod polem wyłącznika .. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: Oznacza to, że u dun trzeba konwertować. Co to jest okno TV u użyciu ??? Jeśli chodzi o salonie u można uzyskać router skonfigurowany jako tryb ap tak, że salon może mieć bezprzewodowy. Zresztą TS, może zawierać pewne układ zdjęć i gdzie porty zlokalizować i ISP i zaplanować u podpisać i urządzenia dla netwprkin android rodzaju? można oglądać filmy i wszystkich. Gixxerfied napisał: Oznacza, że nie trzeba płacić pieniądze do konwersji tych points..Same jak mój BTO (rozpoczęcie w maju 2013 roku, zebrane klucze maja 2016 r, poruszać się w lipcu 2016 roku) .. Ale moja floorplan jest BR-LR-BR-MBR więc jeden AC88U w polu DB rozlicza cały zasięg WiFi (2,4 GHz 3-4 bar wewnątrz MBR, 5GHz 2 bar nie max) .. Moja skrzynka dB jest w pobliżu drzwi. , Spojler! Wentylator USB od tego czasu ruch w miejscu powyżej routera i pod polem wyłącznika .. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz widzę, więc jeśli mogę to zrobić jak twoje, będę w stanie uzyskać dostęp przewodowy dostęp do Internetu za pośrednictwem wszystkich punktów sieć LAN w pokoju? jak mam go skonfigurować, jeśli chcę bezprzewodowy punkt dostępowy, aby być bardziej centralne miejsce w pokoju? Czy trudno jest dodać kolejny lanpoint obok już istniejącego?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)