Naprawa Pulpit
#1

Cześć!   Nie wiesz, gdzie po tym, ale szukam solidnego miejsca do naprawy mój pulpit .   Jest to Alienware X51 R2 , ale Dell nie ma już lokalnego wsparcia .   Jego spokój, wentylator hałasuje , ale wyłącza się po 1-2 sek , a następnie utrzymuje próbuje i próbuje aż wyciągnąć wtyczkę zasilania .   TIA !
Reply
#2

sprowadzić ją do SLS i poprosić ich do diagnostyki
Reply
#3

spróbuj wyjąć ur kije RAM, użyj miękki ołówek gumki do nacierania czyste złote Regiony Kontakt Baranami '
Reply
#4

happy002 napisał: Cześć! Nie wiesz, gdzie po tym, ale szukam solidnego miejsca do naprawy mój pulpit . Jest to Alienware X51 R2 , ale Dell nie ma już lokalnego wsparcia . Jego spokój, wentylator hałasuje , ale wyłącza się po 1-2 sek , a następnie utrzymuje próbuje i próbuje aż wyciągnąć wtyczkę zasilania . TIA ! spróbuj SLS # 02-32 nigdy nie prowadzi swoją usługę wcześniej, ale słyszałem , że za rozsądną cenę , a nawet dać bezpłatne rozwiązywanie problemów ( jeśli spełniają ich stanu ) .
Reply
#5

hlots123 napisał: spróbuj wyjąć ur kije RAM, użyj miękki ołówek gumki do nacierania czyste złote Regiony Kontakt Baranami ' tak, możesz spróbować tej metody także nie tylko Ram złoty kontakt, GPU i kartę dźwiękową zbyt (jeśli zdarzy się mieć) .
Reply
#6

Przewiduję powikłaniem jest Alienware lubi wykorzystywać swoje części własności , niektóre z nich albo nieregularnych kształtach lub niestandardowy rozmiar . Może być trudno znaleźć zastępstwo.
Reply
#7

happy002 napisał: Cześć! Nie wiesz, gdzie po tym, ale szukam solidnego miejsca do naprawy mój pulpit. Jest to Alienware X51 R2, ale Dell nie ma już lokalnego wsparcia. Jego spokój, wentylator hałasuje, ale wyłącza się po 1-2 sek, a następnie utrzymuje próbuje i próbuje aż wyciągnąć wtyczkę zasilania. TIA! I o similiar problemu zbyt atm ... po włączeniu, wentylator CPU wirowania ABT 1-2 sek przystanku, to powtarzać przez ok 15-20min den tylko słyszę hdd starając się rozpędzają wit kliknięcie 1 sekundy dla abt 10min den powoli HDD będzie spin ABT 5 sek i wyłączania (dźwięk jest podobny do samochodu próbuje uruchomić silnik chodź i umiera off) minąć kolejny abt 10-15 min b4 hdd może całkowicie zakręcić się i wychować naprawy uruchamiania lub rozruchu w normalnym trybie .. , wszystko działa normalnie lik Kiedyś uruchomi się okno można używać do 24hr Oso przyzwyczajenie dowolny losowy Auto Shutdown ... ale jeśli wyłączyć komputer z okna i wyłączyć zasilanie, powyższy problem wrócić gdy próbuję ponownie uruchomić komputer ... izzit mój zasilacz jest uszkodzony? I nie hav żadnych części zamiennych wokół przetestować
Reply
#8

OKorNOT napisał: I o similiar problemu zbyt atm ... po włączeniu , wentylator CPU wirowania ABT 1-2 sek przystanku , to powtarzać przez ok 15-20min den tylko słyszę hdd starając się rozpędzają wit kliknięcie 1 sekundy dla abt 10min den powoli HDD będzie spin ABT 5 sek i wyłączania ( dźwięk jest podobny do samochodu próbuje uruchomić silnik chodź i umiera off ) minąć kolejny abt 10-15 min b4 hdd może całkowicie zakręcić się i wychować naprawy uruchamiania lub rozruchu w normalnym trybie .. , wszystko działa normalnie lik Kiedyś uruchomi się okno można używać do 24hr Oso przyzwyczajenie dowolny losowy Auto Shutdown ... ale jeśli wyłączyć komputer z okna i wyłączyć zasilanie, powyższy problem wrócić gdy próbuję ponownie uruchomić komputer ... izzit mój zasilacz jest uszkodzony? I nie hav żadnych części zamiennych wokół przetestować Brzmi jak robi problemu RAM , więc nie przeszkadza wyjmując go jak powyższa sugestia . wyjąć dysk twardy i umieścić wewnątrz komputera stacjonarnego Użyj hdtune celu sprawdzenia stanu zdrowia.
Reply
#9

OKorNOT napisał: I o similiar problemu zbyt atm ... po włączeniu, wentylator CPU wirowania ABT 1-2 sek przystanku, to powtarzać przez ok 15-20min den tylko słyszę hdd starając się rozpędzają wit kliknięcie 1 sekundy dla abt 10min den powoli HDD będzie spin ABT 5 sek i wyłączania (dźwięk jest podobny do samochodu próbuje uruchomić silnik chodź i umiera off) minąć kolejny abt 10-15 min b4 hdd może całkowicie zakręcić się i wychować naprawy uruchamiania lub rozruchu w normalnym trybie .. , wszystko działa normalnie lik Kiedyś uruchomi się okno można używać do 24hr Oso przyzwyczajenie dowolny losowy Auto Shutdown ... ale jeśli wyłączyć komputer z okna i wyłączyć zasilanie, powyższy problem wrócić gdy próbuję ponownie uruchomić komputer ... izzit mój zasilacz jest uszkodzony? I nie hav żadnych części zamiennych wokół przetestować Hi OKorNOT, To brzmi jak numerze zasilacza. Jednak warto spróbować odłączyć dysk twardy i zobaczyć, czy ten sam problem utrzymywać. Można użyć hdtune aby sprawdzić stan dysku twardego. Kiedyś dawno doświadczył post-ing. Po tym, jak usunąć ten dysk, to wszystko idzie dobrze i szybko. Mam nadzieję że to pomoże.
Reply
#10

voltech napisał: Hi OKorNOT , To brzmi jak numerze zasilacza. Jednak warto spróbować odłączyć dysk twardy i zobaczyć, czy ten sam problem utrzymywać. Można użyć hdtune aby sprawdzić stan dysku twardego. Kiedyś dawno doświadczył post- ing. Po tym, jak usunąć ten dysk , to wszystko idzie dobrze i szybko. Mam nadzieję że to pomoże. Próbowałem na b4 wit zasilania HDD Odłącz wciąż ten sam ... no sygnał bez dźwięku jus CPU Fan wirowania przystanku 1-2 sekund i powtórzyć ....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)