Czy ktoś może pomóc , pls ? :: Podłączenia m1 ADSL z Singtel 2Wire ja
#1

Powiedziano mi przez m1 rekonfiguracji routera mój Singtel 2Wire znowu cos nie mogłem połączyć się z internetem ... Kiedyś, aby móc znaleźć krok po kroku w przewodniku .. ale zgubiłem link ....   m1 oczywiście przyzwyczajenie pomóc mi cos mówią muszę skonfigurować własną routera ( który jest rywalem ST) ....
Reply
#2

Oni przyzwyczajenie pomóc w niczym nie jest od M1 niezależnie od Singtel lub Simlim placu, La ...
Reply
#3

xfuzeonx napisał: Powiedziano mi przez m1 rekonfiguracji routera mój Singtel 2Wire znowu cos nie mogłem połączyć się z internetem ... Kiedyś, aby móc znaleźć krok po kroku w przewodniku .. ale zgubiłem link .... m1 oczywiście przyzwyczajenie pomóc mi cos mówią muszę skonfigurować własną routera ( który jest rywalem ST) .... Czy M1 nie wypożyczyć modem ADSL ? Sprawdź, czy możesz uzyskać pewne ustawienia z tego przewodnika.
Reply
#4

Możesz zalogować się do routera 2Wire ? Jeśli tak, sprawdź , czy można połączyć? Mam nadzieję, że nie anulować linii Fix Singtel ostatnio . Jak trzeba naprawić linię ADSL do korzystania z M1 i / lub Singtel . Czy zmienić hasło ? Jeśli tak się zalogować, aby zmienić ustawienie. Mam nadzieję, że to pomoże .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)