Informacje dla nowobudowanych
#1

Jestem pierwszy raz budowniczym i zdecydowali się na następujących częściach . Będą przede wszystkim używając go do gier. Jeszcze nie zdecydowałem , czy chcę podkręcać go jeszcze, ale mam zamiar utrzymać moje opcje otwarte ( prawdopodobnie będzie w przyszłości) . Proszę doradzić na częściach wybranych .   Mobo : Asus Z170 Pro Gaming Aura (Motywy PC ) Procesor: i5-6600K (Motywy PC ) Cooler : Cryorig H5 Uniwersalny (Motywy PC ) PSU : EVGA G2 750W (Motywy PC ) RAM: Corsair Vengeance LED 2666 2x8GB ( Cybermind ) GPU : Asus Strix GTX 1070 OC ( Carousell ) SSD Samsung 850 Evo 500GB (Amazon ) HDD : WD 2TB Czarny (Motywy PC ) Obudowa: CM MasterCase Pro 5 ( Lazada ) System operacyjny : Windows 10         Kilka pytań , że mam to, że   1 ) Czy zasilacz EVGA sprzedawane w Singapurze mają lokalne wtyczkę 3 pin czy należy go używać z adapterem ?   2 ) Jaka jest różnica między Edukacji Win10 i Win10 Home / Pro?
Reply
#2

1. tak 2. u można przeczytać na ten link: https://www.microsoft.com/en-sg/Wind...s...~HEAD=pobj W każdym razie nie u żadnego budżetu dla swojego systemu? chociaż Stiill , że jeśli nie będzie u oc może rozważyć uzyskanie H110 lub B150 + i5 6500 Zdjęcie chłodnicy Bilety normalne baranów 550 ~ 600W PSU Wiatr 10 dostać od reddit .
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: W każdym razie nie u żadnego budżetu dla swojego systemu? chociaż Stiill , że jeśli nie będzie u oc może rozważyć uzyskanie H110 lub B150 + i5 6500 Zdjęcie chłodnicy Bilety normalne baranów 550 ~ 600W PSU Wiatr 10 dostać od reddit . Jedną rzeczą, którą zapomniał wspomnieć, że ta budowa ma trwać do mnie co najmniej 4-5 lata . Mam zamiar OC to z czasem stąd decyzja Get płytę Z. Ram mądry jest bardziej dla estetyki TBH ale może nadal spadać w dół do LPX , aby zaoszczędzić trochę pieniędzy Zamierzając dodać więcej urządzeń peryferyjnych, z biegiem czasu tak czuję , że 750W jest przyszłościowe Budżet mądry powiedziałbym 2.5k ? Oczywiście taniej tym lepiej ale to kwotę jestem gotów wydać , jeśli mogę dostać wiele dobrych lat na tej kompilacji
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)