Jakie wewnętrzne HDD, aby uzyskać dla mojego mp4 mp3?
#1

Najlepiej, jeśli to nie jest gorące i cichy 1 do 2 TB jest w porządku Proszę o poradę
Reply
#2

które mp4 / mp3 u użyciu ? Nadal można wymienić dysk twardy w środku?
Reply
#3

Po prostu Toshiba 2TB HDD. Tanie i dobre. = D Ponadto, w odróżnieniu od 7200 pracuje WD niebieski ( 2TB WD Blue jest 5400RPM )
Reply
#4

Lol , TS , trzeba określić typ napędu i jeśli jest do odtwarzacza MP3 lub komputera ... pomóc zawężenia odpowiedzi
Reply
#5

Kandinsky napisał: Lol , TS , trzeba określić typ napędu i jeśli jest do odtwarzacza MP3 lub komputera ... pomóc zawężenia odpowiedzi Niestety tylko wewnętrzny HDD , który może przechowywać filmy i muzykę no trzeba szybko Potrzebują cicha i mało ciepła
Reply
#6

m0n0n0ke napisał: Niestety tylko wewnętrzny HDD , który może przechowywać filmy i muzykę no trzeba szybko Potrzebują cicha i mało ciepła den uzyskać WD Niebieski twardy. Może dostać 2TB mniejsze kłopoty u, aby kupić kolejną 1 TB , czy to 1 TB dysk u kupił nie wystarczyło.
Reply
#7

HGST Travelstar 1TB 5400 obr ...
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: den uzyskać WD Niebieski twardy. Może dostać 2TB mniejsze kłopoty u, aby kupić kolejną 1 TB , czy to 1 TB dysk u kupił nie wystarczyło. MoneyFace = p napisał: HGST Travelstar 1TB 5400 obr ... który z nich lepiej?
Reply
#9

LegendZenify napisał: Po prostu Toshiba 2TB HDD. Tanie i dobre. = D Ponadto, w odróżnieniu od 7200 pracuje WD niebieski ( 2TB WD Blue jest 5400RPM ) Jak to jest , że lepiej jednak dla wymogu TS ? Uruchamia gorętsze z większym hałasem. Chyba, że ma zamiar używać go jako dysku systemowego , istnieją minimalne korzyści o dysk 7200RPM do przechowywania plików multimedialnych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)