rada budynku potrzebne do podstawowego komputera.
#1

Cześć wszystkim, mam zamiar zbudować zarys dla moich rodziców do podstawowej obsługi komputera . Nie jestem zbyt wybrzydzały o karty GFX i takie tam , ale chciałbym procesor będzie przynajmniej i3 .   Proszę doradzić i daj mi znać !
Reply
#2

Budowa ? budżet?
Reply
#3

Whats ur budżet? Jest to po prostu ogólnego przeznaczenia ? żadnego światła do gier ? będzie przechowywać wiele plików, takich jak zdjęcia , filmu itp?
Reply
#4

Dark.Horizon napisał: Cześć wszystkim, mam zamiar zbudować zarys dla moich rodziców do podstawowej obsługi komputera . Nie jestem zbyt wybrzydzały o karty GFX i takie tam , ale chciałbym procesor będzie przynajmniej i3 . Proszę doradzić i daj mi znać ! Nie potrzeba LAH i3 . G3258 więcej niż wystarczająco dla nich.
Reply
#5

Poziom wejścia PC napisał: Nie potrzeba LAH i3 . G3258 więcej niż wystarczająco dla nich. I ta druga .
Reply
#6

Cześć budżet wynosi około 500 do 700 hahaha . Wystarczy ppt pracy i surfing. , Co masz na myśli przez obudowie ? VoteWisely napisał: Whats ur budżet? Jest to po prostu ogólnego przeznaczenia ? żadnego światła do gier ? będzie przechowywać wiele f LegendZenify napisał: Budowa ? budżet? les lubię fotografię , film itp? Wysyłane z Lai Liao użyciu GAGT
Reply
#7

harharhar napisał: I ta druga . Czy to spowalniać szybciej? Poziom wejścia PC napisał: Nie potrzeba LAH i3 . G3258 więcej niż wystarczająco dla nich. Wysyłane z Lai Liao użyciu GAGT
Reply
#8

Dark.Horizon napisał: Cześć budżet wynosi około 500 do 700 hahaha . Wystarczy ppt pracy i surfing. , Co masz na myśli przez obudowie ? ATX , ATX lub Mini ITX ? Największa do najmniejszej .
Reply
#9

LegendZenify napisał: ATX , ATX lub Mini ITX ? Największa do najmniejszej . Nie fussed , jeśli jego tanie i opłacalne im grzywny. Wysyłane z Lai Liao użyciu GAGT
Reply
#10

Dark.Horizon napisał: Cześć budżet wynosi około 500 do 700 hahaha . Wystarczy ppt pracy i surfing. , Co masz na myśli przez obudowie ? Wysyłane z Lai Liao użyciu GAGT Myślę, że te specyfikacje powinny odpowiadać tak samo dobrze na PC budżetu. Będziemy chcieli , aby przejść google Więcej informacji dla konkretnego modelu urself - 4GB RAM - 500GB - 1TB HDD - Karta graficzna Nvidia GeForce GT 710 . - PSU 450 ~ 500 watt - CPU Lubią powiedział pentium g3258 Płyta myślę, ktoś inny może pomóc u , nie zna mobo Pamiętaj Dodaj kosztów mobo , obudowy , monitora , klawiatury, myszy , głośniki itp jeśli jej z budżetu ur wtedy kompromis na dysku twardym może uzyskać 500GB
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)