pomoc potrzebna!
#1

Cześć chłopaki , więc nie jest to problem z moim komputerem teraz . Mam moc je tylko kilka sekund później automatycznego wyłączania i włączania , powtórz .   Stanowisko to zostało niestandardowe budowy i kupiłem 2nd rękę. Czy ktoś świadczenia usługi naprawy w moim domu lub należy obniżyć do SLS ? Nic o częściach komputerowych wiedzą
Reply
#2

mogą szukać Nigel co SLS , przeszukaj forum dla jego aktualnej lokalizacji .
Reply
#3

spróbuj wyjmując ur kije RAM, użyj miękkiej gumki do nacierania oczyścić z³ote
Reply
#4

hlots123 napisał: spróbuj wyjmując ur kije RAM, użyj miękkiej gumki do nacierania oczyścić z³ote dzięki. Fortran dał mi tę poradę , jak również. skontaktował się z nim , ale on naprawdę nie zrobić, usługi remontowe . będzie spróbować dziś wieczorem !
Reply
#5

Cześć, Może chcesz wyczyścić skrzynkę odbiorczą . Nie można wysłać PM do Ciebie.
Reply
#6

voltech napisał: Cześć, Może chcesz wyczyścić skrzynkę odbiorczą . Nie można wysłać PM do Ciebie. wyczyszczone. Spróbuj ponownie
Reply
#7

Normalnie jest RAM i karta graficzna potrzeba zresetować i wyczyścić trzpień kontaktowy z gumką
Reply
#8

SoggyBear napisał: Cześć chłopaki , więc nie jest to problem z moim komputerem teraz . Mam moc je tylko kilka sekund później automatycznego wyłączania i włączania , powtórz . Stanowisko to zostało niestandardowe budowy i kupiłem 2nd rękę. Czy ktoś świadczenia usługi naprawy w moim domu lub należy obniżyć do SLS ? Nic o częściach komputerowych wiedzą PSU pewnie ?
Reply
#9

lol najgorszym przypadku jest to, że wina leży na płycie głównej ....
Reply
#10

Używasz ASRock mobo ? Może być sławny on / off Problem z mobo ponownie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)