Zalecenie Mobile Broadband pls ?
#1

Wszelkie zalecenia dla mobilnego szerokopasmowego planu dla mojego laptopa na drodze? Czy potrzebny jest klucz , jak również.   Z góry dziękuję!
Reply
#2

tazzycorner napisał: Wszelkie zalecenia dla mobilnego szerokopasmowego planu dla mojego laptopa na drodze? Czy potrzebny jest klucz , jak również. Z góry dziękuję! Moja sugestia. Nigdy kiedykolwiek Mifi MF30 od ZTE ( w zestawie z pakietem Singtel za ) . To nie może być wykorzystywane do pewnego protokołu , a producent nawet nie wiedzą o tym. Łączność mądry, ja wciąż wolą Singtel , ale istnieją pewne StarHub lokalizacja ma lepszą łączność . Że to zależy od lokalizacji . Nie zwycięzcą tutaj dla mnie.
Reply
#3

kebosatu napisał: Moja sugestia. Nigdy kiedykolwiek Mifi MF30 od ZTE ( w zestawie z pakietem Singtel za ) . To nie może być wykorzystywane do pewnego protokołu , a producent nawet nie wiedzą o tym. Łączność mądry, ja wciąż wolą Singtel , ale istnieją pewne StarHub lokalizacja ma lepszą łączność . Że to zależy od lokalizacji . Nie zwycięzcą tutaj dla mnie. dzięki za informację spadną sprawdzeniu paczki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)