Asus sprzedaży Ludzie w SLS jest żart
#1

I obudził się do sklepu , wskazał na GT51CA i poprosił ekspedientka jaka jest oferta dla tego modelu .   Ona wbiliśmy ulotki , które zawierają informacji lub specificication na G20 i GT51 .   Zapytałem ją, co jest czym , co chciałem GT51CA . W tym czasie ja nit wiedzieć, co jest G20 , a która jest GT51ca . Powiedziałem jej, że chciał wieżę.   Poinformowała mnie, perspektywy są wszystkie takie same tylko specyfikacja jest inna.   Zwróciłem się do najniższej ceny modelu i powiedział, że chce tego , ona następnie informuje , że jest to inny wzór .   Co za crocked taktyka sprzedaży .
Reply
#2

Myślę, że ona nie zna nakrętek o PC obok patrząc na wygląd nie mogę winić ją za dobrze, bo nie kierownik również wykonuje swoją pracę w jej powiedzieć, co wychodzące lub Intro lub jej powiedzieć, co ten build jest
Reply
#3

Dość , czy nie?
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: Myślę, że ona nie zna nakrętek o PC obok patrząc na wygląd nie mogę winić ją za dobrze, bo nie kierownik również wykonuje swoją pracę w jej powiedzieć, co wychodzące lub Intro lub jej powiedzieć, co ten build jest dun spodziewać , żeby wiedziała coś naprawdę ... oprócz służyć NIA klienta. jeśli te promotorów w PC pokazach nic nie wiedzą , to samo można powiedzieć o niektórych sprzedawców (nie wszystkie La) .
Reply
#5

Dziewczyna sprzedaży jest tylko tam, aby " przyciągnąć " ludzi wiedza jest nie mieć 1
Reply
#6

localITguy napisał: Dziewczyna sprzedaży jest tylko tam, aby " przyciągnąć " ludzi wiedza jest nie mieć 1 Cytując prawdy ..
Reply
#7

Prawdopodobnie ona bardziej troszczą się o klientów niż paznokciami
Reply
#8

Ten wątek należy do Oceny Nadzorczej , jeżeli celem jest sprzężeniem zwrotnym lub komentarz do sklepu lub jego obsługa klienta.
Reply
#9

Mai szerzyć strach , IN ASUS ufam !!! Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

że gt51ca jest drogie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)