Wskazówki dotyczące konfiguracji VPN na ASUS RT AC1200G +
#1

Niedawno zapisał się na ofertę ViewQwest COMDEX i otrzymała ASUS RT AC1200G + jako prezent.   Ja próbuję skonfigurować sieć VPN na routerze , ale nie wydają się działać choć śledzę dokładnie według instrukcji . Czy ktoś ma doświadczenie lub porady na temat jak skonfigurować sieć VPN w routerze.   Mój sprzęt jest Viewqwest ISP > Zhone Modem > ASUS RT AC1200G +   Router ASUS jest połączony z modemem i do tej pory połączenie i wszystko działa poprawnie .   Chcę skonfigurować VPN na routerze, aby ominąć geoblocks ale kiedy postępuj zgodnie z instrukcjami VPN nie wydają się działać. Próbowałem już różne instrukcje i pliki wideo z wielu dostawców sieci VPN , ale także nie działa.   Czy ktoś skonfigurować VPN na routerze ASUS AC1200 , która może dać kilka rad lub wskazówek ? TKS.
Reply
#2

Każdy komunikat o błędzie ? Jeśli VPN nie działa , to może być problem po stronie operatora .. cowoth napisał: Niedawno zapisał się na ofertę ViewQwest COMDEX i otrzymała ASUS RT AC1200G + jako prezent. Ja próbuję skonfigurować sieć VPN na routerze , ale nie wydają się działać choć śledzę dokładnie według instrukcji . Czy ktoś ma doświadczenie lub porady na temat jak skonfigurować sieć VPN w routerze. Mój sprzęt jest Viewqwest ISP > Zhone Modem > ASUS RT AC1200G + Router ASUS jest połączony z modemem i do tej pory połączenie i wszystko działa poprawnie . Chcę skonfigurować VPN na routerze, aby ominąć geoblocks ale kiedy postępuj zgodnie z instrukcjami VPN nie wydają się działać. Próbowałem już różne instrukcje i pliki wideo z wielu dostawców sieci VPN , ale także nie działa. Czy ktoś skonfigurować VPN na routerze ASUS AC1200 , która może dać kilka rad lub wskazówek ? TKS.
Reply
#3

Nie ma błędu ... ale to nie wydaje się , aby połączyć się z routerem. Ale łączy dobrze z komputera.
Reply
#4

Zhone Modem jest problem . To chwyta publiczny adres IP z ViewQwest i zmienić ją na lokalny adres IP , który jest przesyłany do firmy ASUS , a następnie transmitowane do urządzeń za pośrednictwem sieci LAN / WiFi. Ten problem został opublikowany w HWZ forum wcześniej, i nikt nie ma rozwiązania innego niż zmiana ISP (do M1 / sh) (co jest niemożliwe, gdyż po prostu rejestracji) . Wysłane z Sony E5653 używając GAGT
Reply
#5

cowoth napisał: Nie ma błędu ... ale to nie wydaje się , aby połączyć się z routerem. Ale łączy dobrze z komputera. pan poinformowany VQ aby skonfigurować Zhone w tryb pomostowych zamiast trybu routingu ?
Reply
#6

Co WAN IP Address dostajesz w Asus ? Może wewnętrzny IP z Zone.
Reply
#7

może być to kwestia wewnętrznego IP ..... komputer i laptop prawdopodobnie łączącego z różnych adresów IP ....!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)