Zapisz PC
#1

Witam, ostatnio mam bardzo starego komputera od znajomego . Mówi mi , że nie może go używać spowodować, że system jest " pomieszane " i że jeśli mogę to naprawić , mogę go mieć. Należy pamiętać, że był to bardzo leniwy użytkownik, który nawet nie utrzymać dysk instalacyjny systemu operacyjnego . Bez niego nie mogę nawet zrobić formatowania HDD. Tak więc pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było pobrać Malwarebytes i Avira aby wypłukać niektóre z problemów . Która stworzyła więcej problemów coz za każdym razem próbuję wykonać skanowanie komputer pozostaje bardzo źle , a potem po prostu się wyłączy. W tym momencie, jestem zgubiony . Każdy pomysł , co robić dalej ? Niektóre dodatkowe szczegóły: Weird reklamy pojawiały się znikąd , przeglądarek pełen nieznanych paski zadań , zapora została dół przez jakiś czas , a system operacyjny jest nadal XP Windows .
Reply
#2

Newbie101 napisał: Witam, ostatnio mam bardzo starego komputera od znajomego. Mówi mi, że nie może go używać spowodować, że system jest "pomieszane" i że jeśli mogę to naprawić, mogę go mieć. Należy pamiętać, że był to bardzo leniwy użytkownik, który nawet nie utrzymać dysk instalacyjny systemu operacyjnego. Bez niego nie mogę nawet zrobić formatowania HDD. Tak więc pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było pobrać Malwarebytes i Avira aby wypłukać niektóre z problemów. Która stworzyła więcej problemów coz za każdym razem próbuję wykonać skanowanie komputer pozostaje bardzo źle, a potem po prostu się wyłączy. W tym momencie, jestem zgubiony. Każdy pomysł, co robić dalej? Niektóre dodatkowe szczegóły: Weird reklamy pojawiały się znikąd, przeglądarek pełen nieznanych paski zadań, zapora została dół przez jakiś czas, a system operacyjny jest nadal XP Windows. opcja 1 do trybu rozruchu i uruchomienia skanowania bezpiecznych i spróbować oczyścić tak dużo jak to możliwe opcja 2 przywracania systemu do wcześniejszej daty opcja 3 zainstalować Linux / Windows XP / 7 (pobierz plik ISO i nagrać na USB stick) Nie wiem, czy można jeszcze włączyć XP
Reply
#3

sformatować .
Reply
#4

Podobne do tych, które pisał wcześniej, formatowanie jest najlepszym sposobem . Nigdy nie wiadomo , czy są jakieś uporczywe zagrożenia , które są dobrze pokryte
Reply
#5

Jak powiedziałem , nie mogę sformatować bez tracę OS coz ja nawet nie masz oryginalnego dysku instalacyjnego . Rozważałam używać Linuksa ( patrząc na Ubuntu) , ale czytałem, że Linux jest słaba pulpit OS i jest o wiele bardziej nadaje się do serwera używa . Co yall myślisz? Czy mogę po prostu Ubuntu ?
Reply
#6

u można spróbować samemu 1st. np rozruchu i uruchomienia Xubuntu / ubuntu z pamięci USB / DVD , w / o instalacji na dysku twardym . rozejrzeć się za instrukcją ...
Reply
#7

Jeśli klucze licencyjne są głównym problemem , znaleźć niezbędne oprogramowanie do " przywrócenia " aktualne klucze licencyjne. Czy ten link pomoże? pobierz za darmo pełna wersja instalacyjną Windows XP CD
Reply
#8

Witam ponownie , jak to, co wiele osób sugerowało , próbowałem sformatowanie komputera. Problem polega na tym , że nie wiem, jak to zrobić. Po raz pierwszy pobrał pulpitu systemu operacyjnego Ubuntu , a następnie zrobiła rozeznanie jak sformatować . Mówi on-line , które muszę mieć Ubuntu na dysku twardym, a podczas uruchamiania , muszę uruchomić komputer z tego dysku . Zrobiłem , ale stamtąd na instrukcji on-line nie dało rezultatów . Podobno , powinna istnieć jakaś lista stref dla mnie usunąć itp .. Ale na bootowanie z hd , mam 2 opcje , jedną z uruchamiania z XP, drugi start systemu z Ubuntu. Uruchamianie z Ubuntu sprowadza mnie do LUI , z którego nie mogę zmusić go do zrobienia czegokolwiek. Ładowanie z xp daje mi standardowe rozruchu . Inna strona powiedział, że trzeba ściągnąć XP OS odinstalować to pierwszy, ale ten sposób nie zmieniły niczego . Wynik końcowy : zatrzymany . Jakieś pomysły?
Reply
#9

Windows 7 ISO nagrać na DVD i przejdź do BIOS ustawiony pierwsze DVD ROM rozruchu i uruchom z niej i wykonać czystą instalację można dostać okna 7 iso wszędzie, ale problemów jest z kluczem , trzeba go aktywować okna. Jeśli nie masz , kup OEM systemu Windows 7 na dysku , czasem niektórzy ppl sprzedawać go online choć OEM nie jest aż tak bardzo zalecane, ponieważ powinna ona przez prawo sell- stanie bez sprzętu, lub jeśli masz pieniądze kupić detalicznych windows 7 koszt dysku około $ 500
Reply
#10

Niestety, szukałem bardziej zerowym roztworze dolara ... To dlatego poszedłem z Ubuntu ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)