Wszystkie wielkie Lazada wydarzenia sprzedaży tutaj ! ( Strictly no link
#1

Hi guys, Lazada wydaje się mieć dobre promocje co jakiś 10 % rabatu Mastercard poniedziałek 8 % DBS ulg w piątek 10 % rabatu shopback zawsze mogą być stosowane do czasu ich zmiany OWU Weekendy Lazada Citibank 10 % off www / 15 % off aplikacji - www.shopback.sg/lazada   Shopback wyłączną rejestracyjny Strona $ 5 bonus oraz dodatkowe 5 $ po pierwszym zakupie - https://www.shopback.sg/hwz   Obecne trwające promocje ~     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Lazada tylu T & C MasterCard 10 % jest żart ograniczona do $ 25 lub $ 50 Wolę poczekać na Rakuten we wtorek , zwykle mają 10-15 % taniej + MasterCard 5 %
Reply
#3

tak wiele wątków dotyczących tego , powinny być połączone w 1 ...
Reply
#4

runeruin napisał: Lazada tylu T & C MasterCard 10 % jest żart ograniczona do $ 25 lub $ 50 Wolę poczekać na Rakuten we wtorek , zwykle mają 10-15 % taniej + MasterCard 5 % faktycznie Rakuten dziś czwartek także Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz ondooy napisał: tak wiele wątków dotyczących tego , powinny być połączone w 1 ... Niestety nie widziałem inne wątki dotyczące tej oferty. Jeśli tak to mods pls wtopić się w głównym wątku
Reply
#5

Czy w minimalnych nakładach spotka się z wielu elementów różnych producentów ? Jeśli na przykład mogę kupić $ 250 pozycję z dostawcy A i kolejne $ 250 pozycję z dostawcy B, to spełnia $ 488 kwotę minimalną dla $ 88 zniżki ?
Reply
#6

galapogos napisał: Czy w minimalnych nakładach spotka się z wielu elementów różnych producentów ? Jeśli na przykład mogę kupić $ 250 pozycję z dostawcy A i kolejne $ 250 pozycję z dostawcy B, to spełnia $ 488 kwotę minimalną dla $ 88 zniżki ? Powinny być w stanie .. Kupiłem od lazada wcześniej w tym miesiącu podczas $ 100 poza 500 $ spędził promo .. Zamówiliśmy 3 przedmioty z 3 różnych sprzedawców trafić $ 50x 40x .. zapłacił $ .. i odbierane w 2 odrębnych dostaw ..
Reply
#7

wow themn ów dobry ... Nie trzeba tak wiele wątku lazada ....
Reply
#8

galapogos napisał: Czy w minimalnych nakładach spotka się z wielu elementów różnych producentów ? Jeśli na przykład mogę kupić $ 250 pozycję z dostawcy A i kolejne $ 250 pozycję z dostawcy B, to spełnia $ 488 kwotę minimalną dla $ 88 zniżki ? ya może! Próbowałem dla Ciebie. 88 $ kupon nadal dostępne, ale nie wiem tak naprawdę ogranicza się do pierwszych 300 zamówień , jeśli wiesz co mam na myśli ... mib500 napisał: wow themn ów dobry ... Nie trzeba tak wiele wątku lazada .... mogę pisać promosy sprzedaży mniej regularny 10 % i 5% lazada promosy . tacy jak każdy poniedziałek lub coś
Reply
#9

co jest dobre kupić ?
Reply
#10

Msi gtx970 a może monitorować 2420z benq ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)