1GB światłowody
#1

ktoś może doradzić , jeśli jego potrzeby , aby przejść do prędkości 1GB ? Jest tam dużo różnicy ?
Reply
#2

większość już się z planami ..... lokalna może ... ale większość granicą pasma ruchu nie jest ogromna, albo
Reply
#3

addisonk napisał: ktoś może doradzić , jeśli jego potrzeby , aby przejść do prędkości 1GB ? Jest tam dużo różnicy ? To wszystko zależy od Twoich potrzeb . Powiedzieć więcej za więcej uwag .
Reply
#4

Pod $ 50 A miesiąca od różnych firm telekomunikacyjnych i czy to w obrębie limitu ( Osobiście uważam, że jest to bardzo godne ) idź do 1G . Czuję diff między każdym skoku w ciągu ostatnich 4 lat ( 50 - 200 - 1G) Prędkość jest tylko jeden pomiar , konsystencja jest równie ważny.
Reply
#5

TBH , myślę 200-500mbps jest wystarczający , Im obecnie na obu planów , 200Mbps i 1Gbps planu , ale jeszcze zobaczyć główne różnice. Serwer Overseas naprawdę nie mają wtedy przepustowość do obsługi szybkość sieci Singapuru , to y tylko wszyscy operatorzy telekomunikacyjni obiecują prędkości dla lokalnego pasma. Jeśli URE na tańszą planie teraz chciałbym zaproponować pobytu w to , jednak , jeśli plan to około 40 dolarów miesięcznie, polecam 1Gbps ponieważ przyszły dowodu i przystępne dziś tak. Poza tym , jego BTR dostać SSD dla takiej szybkości sieci , więc jeśli URE działa stary HDD, nie ma sensu w ogóle . Tylko moje 2 centy
Reply
#6

Oprócz szybkości , jesteś w porządku z tym, co masz teraz ? Jeśli zużycie jest ok, bez kłopotów , może uda Ci się ruszać . Mój koszmar przyszedł kiedy recontract z M1 , od 200Mbps i dać darmowy upgrade do 1Gbps . Ale w końcu się bardzo dużo gorszą prędkość , 4 miesiące wcześniej , nadal próbuje znaleźć rozwiązanie dla mnie. Mam teraz na myśli nie płacenie rachunków , dopóki nie rozwiąże problemów .
Reply
#7

Najlepiej , jeśli mają dużo członków rodziny strumień wideo lub ciężkich sciagac . Dla graczy , najlepiej mieć go jak on / ona może pobrać gry łatka szybko i grać . Pod warunkiem, że serwer jest w SG. Najważniejszą rzeczą dla graczy jest to, że jak oni (ISP ) trasa
Reply
#8

Aby w pełni wykorzystać trzeba będzie lepsze router. Podobnie jak to, co inni wspomniano , jeśli obecny plan nie jest konieczna zmiana ok cos u nie może być w stanie poczuć diff . Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT
Reply
#9

redrex napisał: Oprócz szybkości , jesteś w porządku z tym, co masz teraz ? Jeśli zużycie jest ok, bez kłopotów , może uda Ci się ruszać . Mój koszmar przyszedł kiedy recontract z M1 , od 200Mbps i dać darmowy upgrade do 1Gbps . Ale w końcu się bardzo dużo gorszą prędkość , 4 miesiące wcześniej , nadal próbuje znaleźć rozwiązanie dla mnie. Mam teraz na myśli nie płacenie rachunków , dopóki nie rozwiąże problemów . Szczerze podstawie tego, co czytam , myślę, że można poprosić M1 zejść , aby pokazać, że mogą uzyskać prędkość z bezpośrednim połączeniem ONT za pomocą kabla LAN. Jeśli uda im się uzyskać prędkość oznaczała, że to nie jest wina M1 .
Reply
#10

Henry Ng napisał: Szczerze podstawie tego, co czytam , myślę, że można poprosić M1 zejść , aby pokazać, że mogą uzyskać prędkość z bezpośrednim połączeniem ONT za pomocą kabla LAN. Jeśli uda im się uzyskać prędkość oznaczała, że to nie jest wina M1 . Mam uaktualnienie z AC56 do routera ASUS AC87 teraz . Do tej pory jest 3 Router mam zmianę, ale wszystkie ASUS , myślę zmienić na inną markę , aby zobaczyć czy upadku Problem z ASUS. Ale moje czytanie dziś .. http://www.speedtest.net/my-result/4725816304 Ja nie wiem , co jest przyczyną.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)