Dlatego Singapur telco ownself sprawdzić ownself jak żaden rząd nie l
#1

Dlatego Singapur telco ownself sprawdzić ownself jak żaden rząd nie lubi w Australii
Reply
#2

zrobił zagłosowano ? Ci, którzy zagłosują za nich , więc po co narzekać ? zasługują na to LLST
Reply
#3

Poszedłem do Starhub na Bedok centrum zapytać o moim recontract Mam też plan 25Mbps ale płacą tylko 24,90 $ miesięcznie jedną z opcji było przejść do $ 49.90 100Mbps kabla Potem poproś GUS ceny oryginalnym powiedział jej więcej niż 100 $ + Facebooku Napisz poniżej pokazują , co się dzieje, gdy ARP nie regulują umowy Telco Przez ostatnie 12 lat ten idiota został płacić dwukrotnie, co płacę teraz Starhub zwabić ją w inną pułapkę dla $ 49.90 2 lata w dół drogi nagle jej miesięczny rachunek będzie strzelać do 100 $ + dlaczego StarHub oferujący taką ogromną zniżkę w wysokości 50 %? to pułapka wszystkie 3 firmy telekomunikacyjne był zaangażowany w Ja nazywam to pułapka step-up najgorszym niż JOVER żucia nie masz wyboru , ponieważ ARP nie kontrolują opłat szerokopasmowych , które stały się podstawą narzędzie jak woda i elektryczność
Reply
#4

jej częściowo dla ah gong , ale przede wszystkim stabilności nie możemy kontynuować tę drogę Zauważam brak jest odpowiedzialności w ramach systemu 1 strona wynik jest każdy dostaje cięcie , ale nikt nie przeszkadza, aby wykonywać swoją pracę prawidłowo Wkrótce każdy z nas będzie przykręcony
Reply
#5

uncle168 napisał: jej częściowo dla ah gong , ale przede wszystkim stabilności nie możemy kontynuować tę drogę Zauważam brak jest odpowiedzialności w ramach systemu 1 strona wynik jest każdy dostaje cięcie , ale nikt nie przeszkadza, aby wykonywać swoją pracę prawidłowo Wkrótce każdy z nas będzie przykręcony ponownie, głosowało za to. Szkoda ssać go . Szczerze BB i ceny fib mądry wciąż w porządku,
Reply
#6

Dobrze mieć rada dla ciebie wuja , może chcesz korzystać z forum ST zamiast . Zostaw im swoje dane osobowe i twój list zostanie opublikowany. piszesz tutaj również nie ma sensu nie ma sensu , ale konstruktywną zaledwie incitation o " zakłócanie porządku publicznego " ... będę zadowolony , aby omówić ten temat z wami na forum ST ..
Reply
#7

Jestem odnosząc się do pierwotnej ceny u dostanie szokująco wysokich rachunków , jeśli u nie recontract Oznacza to, że operatorzy telekomunikacyjni mogą knuć podnieść ceny łatwo jak nie ma konkurencji ze względu na wysokie koszty i długi czas potrzebny do zmiany operatora włókien
Reply
#8

Umowy lub bez umowy jej wszystko jedno . Nawet w umowie , włożyli " Mogą one zmienić cenę kiedy chcą " - dobre klauzula umowna eh ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)