Modernizacja dysku twardego na SSD ( przeniesienie OEM Win7 )
#1

Hi Bros , można skontaktować się z wami wszystkimi , czy mogę przenieść moją Win7 (OEM ) System operacyjny z mojego HDD na SSD ? System nadal będzie taki sam ( sama płyta ) , jestem po prostu wymieniając dysk twardy. Rozumiem licencje OEM nie są przenoszone do innego komputera , ale będzie zmiana twardym czynią mój komputer się " innym komputerze ?"   Dziękuję bardzo za pomoc !!
Reply
#2

Tak u może , czy ur SSD mają oprogramowania do migracji ? jeśli mają den wystarczy podłączyć wszystkie urządzenia i sprawdzić, czy u może skierować migrują z oprogramowaniem
Reply
#3

Z tego co wiem , zmiana płyty głównej jest uważana za poważną zmianę tj inny system . Inna zmiana częścią zwykle uważana jest za główną wystarczy, chyba że zmienisz kilka małych części to może wywołać reaktywację Windows.
Reply
#4

Może , nie ma problemu jeden jeśli SSD ale klonowanie oprogramowania, można go użyć do klonowania oryginalnego dysku twardego , a następnie przenieść na
Reply
#5

Mam zamiar dostać Samsung EVO 850 250GB jutro i mam zamiar zrobić czystą instalację . Nie jestem pewien , czy Samsung pochodzi z migracji oprogramowania .. Ale mogę tylko zainstalować OEM na SSD i uruchomić z niej , podczas korzystania z napędu dysku twardego jako 2 ( będzie wytrzeć dysku systemowym zawierający system operacyjny przed aktywować system operacyjny na moim SDD ) ?
Reply
#6

advanced1 napisał: Mam zamiar dostać Samsung EVO 850 250GB jutro i mam zamiar zrobić czystą instalację . Nie jestem pewien , czy Samsung pochodzi z migracji oprogramowania .. Ale mogę tylko zainstalować OEM na SSD i uruchomić z niej , podczas korzystania z napędu dysku twardego jako 2 ( będzie wytrzeć dysku systemowym zawierający system operacyjny przed aktywować system operacyjny na moim SDD ) ? Tak SSD Samsung 850 jest wyposażony w oprogramowanie migracji. oraz u można po prostu użyć go jako dysku startowego i mają 2nd dysk jako ur przechowywania. a jeśli u zrobić czystą instalację den u będzie mieć nowe klucze jeśli nie u cant go używać.
Reply
#7

Hi ZrE0_Cha0s , kiedy mówisz " i jeśli u zrobić czystą instalację den u będzie mieć nowe klucze jeśli nie u cant go używać. ", Czy to znaczy , że po prostu trzeba korzystać z powrotem tego samego klucza OEM ( coz tylko posiada 1 kopię systemu operacyjnego , która jest jedną OEM ), aby zainstalować mój OS na SSD ? Tak naprawdę nie znaczy, że będzie trzeba uzyskać nowy klucz licencji ? ( Przepraszam , czy mam mylić wzdłuż way..but dziękuję za bardzo szybką pomoc! ) Dzięki tak dużo do innych Bros też !!!
Reply
#8

advanced1 napisał: Hi ZrE0_Cha0s , kiedy mówisz " i jeśli u zrobić czystą instalację den u będzie mieć nowe klucze jeśli nie u cant go używać. ", Czy to znaczy , że po prostu trzeba korzystać z powrotem tego samego klucza OEM ( coz tylko posiada 1 kopię systemu operacyjnego , która jest jedną OEM ), aby zainstalować mój OS na SSD ? Tak naprawdę nie znaczy, że będzie trzeba uzyskać nowy klucz licencji ? ( Przepraszam , czy mam mylić wzdłuż way..but dziękuję za bardzo szybką pomoc! ) Dzięki tak dużo do innych Bros też !!! Klucz jest przywiązany do mobo . Można zmienić HDD / SSD wiele razy przy użyciu tego samego mobo , tym samym kluczem. Nie ma problemów. Mam nadzieję że to pomoże.
Reply
#9

Hi wkweewee , widzę, widzę , dziękuję za wyjaśnienie ! A także Dziekujemy ZrE0_Cha0s bro za wyjaśnienie tej noob zarys tutaj ... realli doceniam to !! = ) Dzięki bardzo chłopaki !!! W każdym razie rozumiem, że nie mam przy sobie zapasowy kabel SATA3 , i można kupić go od prawej przechowywać go ( dun myślę, że jest wyposażony w dysk SSD ? )
Reply
#10

advanced1 napisał: Hi wkweewee , widzę, widzę , dziękuję za wyjaśnienie ! A także Dziekujemy ZrE0_Cha0s bro za wyjaśnienie tej noob zarys tutaj ... realli doceniam to !! = ) Dzięki bardzo chłopaki !!! W każdym razie rozumiem, że nie mam przy sobie zapasowy kabel SATA3 , i można kupić go od prawej przechowywać go ( dun myślę, że jest wyposażony w dysk SSD ? ) Więc nie ma czegoś takiego jak kabel SATA3 , jeśli płyta nie posiada portu SATA3 , u nie może uzyskać maksymalną prędkość. Tak u będzie musiał kupić oddzielnie dla kabla , ponieważ nie jest z nim .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)