Potrzebujesz pomocy w Samsung SSD
#1

Cześć wszystkim,   Nie bardzo znane z SSD , każdy może pomóc bro     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Moim głównym OS SSD działa dobrze i szybko.     Dodam w Samsung 500GB SSD jako EVO 2 dysk twardy i wszystko wydaje się normalne , nie do mnie. No szeregowe wyglądają śmieszne i informacje o systemie wszystko jest na.   Czy to normalne ?   TKS z wyprzedzeniem.
Reply
#2

nie został utworzony nowy wolumin pod zarządzaniem dyskami dla nowego dysku?
Reply
#3

Wszystko odbywa Liao leh .. lubię zwykłego dysku. formatowanie i może korzystać Liao . ale w Samsung Apps . informacje o systemie pokazać 3 pozycji jest NA i prędkość testu jest tak powolny w porównaniu do głównego OS HD. nie wiem wats źle.
Reply
#4

w BIOS jest nowy SSD w trybie AHCI ?
Reply
#5

Ja nie widzę 500GB SSD w magika aplikacji , bardziej jak jeden 250GB SATAII na połączenie . Czy to SSD zainstalowany na pulpicie ze specyfikacją na prawo ?
Reply
#6

2 GB wolnego miejsca
Reply
#7

Bios Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Samsung Magician non os hd Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz OS HD ktoś może pomóc ? TKS
Reply
#8

każda edycja z najnowszej wersji samsung magika ? btw wat płytę gigabyte ?
Reply
#9

Czy można sprawdzić , czy porty SATA 2 jest układ Marvell lub Intel ? Proponuję zmienić dysk pamięci do portu SATA 2 i zmienić SSD z SATA Port 1
Reply
#10

Kusanagi napisał: Czy można sprawdzić , czy porty SATA 2 jest układ Marvell lub Intel ? Proponuję zmienić dysk pamięci do portu SATA 2 i zmienić SSD z SATA Port 1 Główny system operacyjny i umieścić w porcie SATA 1 i nowego SSD jako porty SATA 2 .. wah lao..thought jest łatwe po prostu stary komputer może pnp..knn Liao = (
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)