Gdzie kupić najlepsze kable Ethernet ?
#1

Gdzie można kupić najlepsze kable Ethernet ?   Zrobiłem kupić jakieś tanie CAT 6e Kat 6 kabli w Sim Lim Square lvl 4 lub 5, jest to 2 sklep połączone. Oni sprzedają tanie kable. Kupiony na około 2 $ za jeden 50cm i 1m 3 $ . Wątpliwości co do jego rzeczywistego. Po odkupieniu i spróbował . Dostałem 900mbps prędkość.   Bawił się przez tydzień, od ONT do routera , router do komputera. Po kilku tygodniach , to prędkość spadła poniżej 100 Mbps . 1m kabla kat 6e tak szybko zepsuć . Po dniu , używam Cat 5e spróbować bezpośredniego ONT , mam 950mbps .   Nieważne , dam to minie , i korzystać z powrotem CAT 5e .   Jednak problem jest teraz mój kolejny Cat 5e , który biegnie do mojego pokoju , to było jakoś wciśnięty do mieszkania i jestem tylko w stanie osiągnąć 100Mbps .   Chcesz kupić nowy rzeczywistym Cat 6 kabel Ethernet około 5m do mojego pokoju. Gdzie mogę ją dostać? Dziś widziałem Daiyo 3m Cat 6 kabli w Challengera dla $ . 11 Ale to 5m kat 5e . Wszelkie inne miejsca niż Sim Lim można uzyskać rzeczywiste kable ?
Reply
#2

Nie ma prawdziwego kota 6 lub fałszywe cat 6 Kabel spowodować jego v tanie w pierwszej kolejności. Nie wiem , co u nie naciskać płaski kabel ? Może przedłużyć naciśnięcie spowoduje uszkodzenie przewodu miedzianego w środku?
Reply
#3

StemCell napisał: Nie ma prawdziwego kota 6 lub fałszywe cat 6 Kabel spowodować jego v tanie w pierwszej kolejności. Nie wiem , co u nie naciskać płaski kabel ? Może przedłużyć naciśnięcie spowoduje uszkodzenie przewodu miedzianego w środku? jakoś ściany obudowy kabla , nie to, co się nazywa . Jeden zazwyczaj używamy do przewodów linii na ścianie i pokrycie. Kabel zakończony z obudowy z pokrywą całkowicie zamknięty . I dowiedzieć się , dlaczego mój komputer czasami połączenie 100Mbps , 1Gbps czasem połączenia .. Zaczynając I choć był mój port Ethernet na moim komputerze urobku . Ale gdy próbuję innych kabli , który jest podłączony do routera , mam 1Gbps przyspieszyć równomiernie. Kiedy wrócę wziąć dokładnie przyjrzeć się kabli , widziałem , że jest mocno ścisnąć do mieszkania.
Reply
#4

ICIC najprawdopodobniej u uszkodzone kable , natomiast w obudowie. Ale płaskim naprawdę bardzo jialiat ? IIRC przewody elektryczne n kabel transmisji danych nie najlepiej umieścić w obudowie , bo nie zakłóceń r . Wystarczy przejść każdym sklepie elektrycznym n poprosić o małej obudowie z taśmy dwustronnej . I przekaźnik drutu samodzielnie. (Tak samo jak sposób otwarty net zrobić dla u)
Reply
#5

StemCell napisał: ICIC najprawdopodobniej u uszkodzone kable , natomiast w obudowie. Ale płaskim naprawdę bardzo jialiat ? IIRC przewody elektryczne n kabel transmisji danych nie najlepiej umieścić w obudowie , bo nie zakłóceń r . Wystarczy przejść każdym sklepie elektrycznym n poprosić o małej obudowie z taśmy dwustronnej . I przekaźnik drutu samodzielnie. (Tak samo jak sposób otwarty net zrobić dla u) Tak. Płaski till niż tych kabli płaskich . Ha ha. Udało się odepchnąć , ale w stanie dostać się do 100 Mbps prędkości obrotowej. Niewielka obudowa jak w tych hakach z podwójną taśmą boczną , taśmy na ścianie ? A także widziałem na innym wątku , jest sklep w Sim Lim (Wieża ), wykonaj DIY długość kabla . Nie wiem, czy jego dobre
Reply
#6

Faktycznie istnieją , gdy oglądałem film na YouTube o tych CAT5, 5e , cat6 cables.Those tanie te tanie Właściwie nie , ale miedź aluminium lub zmieszany z miedzi i aluminium. miedzi prostu zmieni kolor na czarny , gdy spotykają się ognia , ale w rzeczywistości aluminium topi . https://www.youtube.com/watch?v=ojFPdg7DGvk StemCell napisał: Nie ma prawdziwego kota 6 lub fałszywe cat 6 Kabel spowodować jego v tanie w pierwszej kolejności. Nie wiem , co u nie naciskać płaski kabel ? Może przedłużyć naciśnięcie spowoduje uszkodzenie przewodu miedzianego w środku?
Reply
#7

jeśli u mieć zagniataków można kupić amp kota 6 online macierzy n siebie zaciskane . jego $ 1 na metr .
Reply
#8

OmegaSupreme napisał: Faktycznie istnieją , gdy oglądałem film na YouTube o tych CAT5, 5e , cat6 cables.Those tanie te tanie Właściwie nie , ale miedź aluminium lub zmieszany z miedzi i aluminium. miedzi prostu zmieni kolor na czarny , gdy spotykają się ognia , ale w rzeczywistości aluminium topi . https://www.youtube.com/watch?v=ojFPdg7DGvk Ok przepraszam. Właściwie wszystko, co mają podróbki , nawet drewniane pałeczki. Z filmu , u można dostrzec skręconą n non skręcone ( fałszywe, jak przewody ) . U można łatwo dostrzeżone z kablem gruntów. Powinienem przeformułować , kable Cat6 naprawdę przeciwko tanie, takie jak jego 50cents / m , a może jeszcze kilka centów za głowę. Jej naprawdę żadnych wartości ekonomicznych w sprzedaży fałszywych jeden.
Reply
#9

Jurong640 napisał: Tak. Płaski till niż tych kabli płaskich . Ha ha. Udało się odepchnąć , ale w stanie dostać się do 100 Mbps prędkości obrotowej. Niewielka obudowa jak w tych hakach z podwójną taśmą boczną , taśmy na ścianie ? A także widziałem na innym wątku , jest sklep w Sim Lim (Wieża ), wykonaj DIY długość kabla . Nie wiem, czy jego dobre Coś takiego z podwójną taśmą boczną , tak u można trzymać na ścianie http://pic.ccn.mofcom.gov.cn/duomeiti/12195621/0021.jpg
Reply
#10

geckoSG napisał: jeśli u mieć zagniataków można kupić amp kota 6 online Marix n siebie zaciskane . jego $ 1 na metr . Jeśli chcesz kupić AMP kabla Cat 6 i zrobić własny zaciskane , należy kupić odpowiedniego narzędzia do zaciskania z AMP , te $ 30-40 narzędzie do zaciskania nie można zrobić to , zwłaszcza tych, które zaciskane w dół z 1 strony , wszyscy mogą wyrzucić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)