Zalecenie $ +1.500 Rig
#1

Patrząc zbudować platformę do gier dla przyjaciela , budżet wynosi około 1.5k . Wszelkie zalecenia ? Szukałem w tym combo żadnych komentarzy ? Nadzieję dostać niebieski lub zielony doprowadziło tematyczne cpu   SSD - Samsung EVO 850 500gb = $ 220 ( Lazada ) - $ 20 ( kod promocyjny ) = $ 200 HDD - WD 2TB Niebieski = $ 107 ( SLS) RAM - GSkill wartość DDR4 2400 Zestaw 8GB = $ 50 ( SLS) PSU - Super Flower 650W Leadex złota = 110 $ ( dojazd od znajomego ewentualnie) CPU i MOBO - i5 6500 + H170M Mobo = $ 480 ( SLS) GPU - RX480 = $ 399 CASE - Corsair Carbide 400C = $ 159 ( Lazada ) OR Phanteks P400S OS - Windows 8.1 = 30 $ ( Reddit ) Łączna wartość szkód = 1560 $ ok   Czy istnieje potrzeba opracowania chłodnicy AIO CPU dla przykładzie h100i v2 ?
Reply
#2

dobrze RAM jest trochę trudne do uzyskania , że niska chociaż, ale mimo to pls rozważyć uzyskanie ValueRAM . Co do chłodnicy aio cpu i dun że u będzie musiał , chyba ur znajomych chce cichy komputer lub on myśli, że do podobnych gier 10 godzin . Jeśli chodzi o mobo jeśli u chcą , aby zapisać u można dostać B150M
Reply
#3

Nope nie trzeba H100i . Chłodnica Zdjęcie wystarczy. I tylko drobne sugestie . Spróbuj znaleźć HGST HDD , Lazada je ma . Idź do wartości barana , chyba estetyczny mądry. Uwolnienie RX480 jest jeszcze daleko , więc .... powinieneś ponownie zrobić listę , gdy jej na zewnątrz.
Reply
#4

Felfirez napisał: Nope nie trzeba H100i . Chłodnica Zdjęcie wystarczy. I tylko drobne sugestie . Spróbuj znaleźć HGST HDD , Lazada je ma . Idź do wartości barana , chyba estetyczny mądry. Uwolnienie RX480 jest jeszcze daleko , więc .... powinieneś ponownie zrobić listę , gdy jej na zewnątrz. Nie mogę wydawać się znaleźć żadnych 2TB dyski HGST na lazada Myślałem uwolnienie jest koniec miesiąca ? ZrE0_Cha0s napisał: dobrze RAM jest trochę trudne do uzyskania , że niska chociaż, ale mimo to pls rozważyć uzyskanie ValueRAM . Co do chłodnicy aio cpu i dun że u będzie musiał , chyba ur znajomych chce cichy komputer lub on myśli, że do podobnych gier 10 godzin . Jeśli chodzi o mobo jeśli u chcą , aby zapisać u można dostać B150M co masz na myśli trudno dostać się tak nisko ? jak na cenę? Myślałem, że jej będzie 75 + 3 ( wysyłać) na lazada ? Może powinienem po prostu uzyskać wartość zestawu 8GB GSkill
Reply
#5

taytehni napisał: Nie mogę wydawać się znaleźć żadnych 2TB dyski HGST na lazada Myślałem uwolnienie jest koniec miesiąca ? co masz na myśli trudno dostać się tak nisko ? jak na cenę? Myślałem, że jej będzie 75 + 3 ( wysyłać) na lazada ? yup cen i to co znalazłem: http://www.lazada.sg/corsair-vengean...k-1134563.html Może u może mi powiedzieć, który jeden z linków. jak dla dysku twardego , to dlaczego nie zrobić wycieczkę do SLS , aby ta HDD , jeśli lazada dun mieć.
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: yup cen i to co znalazłem: http://www.lazada.sg/corsair-vengean...k-1134563.html Może u może mi powiedzieć, który jeden z linków. jak dla dysku twardego , to dlaczego nie zrobić wycieczkę do SLS , aby ta HDD , jeśli lazada dun mieć. http://www.lazada.sg/corsair-vengean...4565.html?mp=1 Mówiłem o tym Haha , ale teraz patrząc na koszt Zastanawiam dostać zestaw c15 wartość GSkill . Jeśli chodzi o HDD, wy polecają HGST nad wd blue ?
Reply
#7

taytehni napisał: http://www.lazada.sg/corsair-vengean...4565.html?mp=1 Mówiłem o tym Haha , ale teraz patrząc na koszt Zastanawiam dostać zestaw c15 wartość GSkill . Jeśli chodzi o HDD, wy polecają HGST nad wd blue ? -facepalm- cos ur specyfikacji u wskazano 16GB ( 2x8GB ) tak im tak tanio meh ... Ram GSkill prostu najtańszy można zrobić w grze u cant widać żadnych różnic. jeśli u chcą z 2TB 7200rpm tylko HGST , Seagate i Toshiba , jeśli u dun umysł mniej niż 7200 można iść z WD błękitu . ale baza dniu 1 raportu awaryjności HDD WD , że mają wyższe ceny . HGST było rozważyć najniższe.
Reply
#8

LOL oops skopiować pasty niesłusznie , mój błąd , jakieś konkretne modele Byłbym patrząc na dysku twardym ? cant wydają widać żadnych modeli 2TB HGST na cenników
Reply
#9

taytehni napisał: LOL oops skopiować pasty niesłusznie , mój błąd , jakieś konkretne modele Byłbym patrząc na dysku twardym ? cant wydają widać żadnych modeli 2TB HGST na cenników cholera ... Myślę wyprzedane albo nie przyniosą, może u można spróbować światowej pamięci lub pamięci masowej studio zobaczyć.
Reply
#10

Wygląda na to, jak nie masz żadnych zapasów również wszelkie inne zalecenia dotyczące hdd ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)