Udostępnianie plików w sieci domowej ?
#1

Dość podstawowe pytanie, ale nie mogę dowiedzieć się, jak udostępniać pliki między 2 PC na mojej sieci domowej.   Mam komputer stacjonarny , który jest podłączony do routera za pomocą kabla Ethernet i mojego laptopa do gier , która jest na bezprzewodowym . Router RT- AC87U . Jaki jest najlepszy sposób dla mnie , aby umożliwić udostępnianie plików pomiędzy te dwa komputery ?   W Eksploratorze widzę oba urządzenia w sekcji " Sieci ", ale przy próbie dostępu do innego urządzenia jest napisane "nie dostępne, może nie mieć uprawnień etc"   Dzięki
Reply
#2

Który OS (system operacyjny ) obu com użyciu ? Okno 7 ? Okno 8 ? Okno 10 ? Wysyłane z Wewnątrz złotym tronie z TERRA , chroniąc cesarza z moim życiem , używając GAGT
Reply
#3

System Windows 10 dla obu
Reply
#4

===== ===== IN
Reply
#5

wkweewee napisał: ===== ===== NAS Mam NAS , ale poza tym, czy istnieje prostszy sposób na przesyłanie plików bezpośrednio pomiędzy 2 komputery w mojej sieci domowej ? Używam NAS bardziej do archiwizacji , więc nie przechowywać go na 24/7
Reply
#6

Coś takiego
Reply
#7

Wystarczy użyć okna, aby udostępnić folder na jednym komputerze . Wysłane z ziemi opływającej w mleko i miód użyciu GAGT
Reply
#8

Tworzenie grupy domowej pierwszy wziąć pod uwagę, hasło dołączyć do grupy domowej udostępniać foldery
Reply
#9

5star_pundit napisał: Tworzenie grupy domowej pierwszy wziąć pod uwagę, hasło dołączyć do grupy domowej udostępniać foldery Próbowaliśmy . I stworzył domowej na pulpicie , a następnie udał się do mojego laptopa , ale nie ma opcji , aby się zarejestrować , tylko aby utworzyć nowe grupy domowej . To samo dzieje się , gdy tworzę domowej na moim laptopie .. I udał się do explorer > Właściwości> udostępnianie i kliknąć, aby udostępnić folder z innego komputera , ale kiedy poszedłem do innego komputera i kliknięciu w ramach sieci , nadal mam błąd z uprawnieniami
Reply
#10

Lub uruchomić serwer FTP na 1 komputerze i korzystać z ftp klientowi dostęp z innego komputera. Wysłane z ziemi opływającej w mleko i miód użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)