Klinika Hardware
#1

Klinika Hardware ...
Reply
#2

System plików jest uszkodzony. Czy masz dysk odzyskiwania wiszące wokół ? Można używać, aby uruchomić w wierszu poleceń i spróbuj Chkdsk / r Lub fixboot
Reply
#3

cześć, Znaczenie dysku odzyskiwania i pop moje windows 7 cd w ? Próbowaliśmy że i używane fixboot / fixmbr , doesnt pomoc. Próbowałem również naprawy okien , nie ma zbyt ...
Reply
#4

250GB HDD jest głównym podejrzanym , jeśli masz inny znany dobry dysk zapasowy , zmień uszkodzonego HDD.
Reply
#5

upewnij się, gdy u w wierszu polecenia u są w odpowiedni napęd , kiedy u zrobić chkdsk . jeszcze u są po prostu robi chkdsk na " ramdrive "
Reply
#6

Czy miał jakieś BIOS zresetować niedawno lub wymiany baterii CMOS ?? próbowałeś zmianie trybu SATA z IDE na AHCI i próbował trybie ?
Reply
#7

commach napisał: 250GB HDD jest głównym podejrzanym , jeśli masz inny znany dobry dysk zapasowy , zmień uszkodzonego HDD. witam, że Hitachi 250GB HDD jest tylko do przechowywania , ponieważ mam już odłączony . ale nadal jej nie działa .
Reply
#8

hmm każdym razie, z tego SS byłoby possibe że moje okna działowe wkręca , i że będę musiał wykonać pełnego formatu ? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

saran008 napisał: Czy miał jakieś BIOS zresetować niedawno lub wymiany baterii CMOS ?? próbowałeś zmianie trybu SATA z IDE na AHCI i próbował trybie ? Witam, Nie, nie zrobił żadnego resetowania BIOS lub CMOS zmianę baterii. nie próbowałem zmianę z trybu AHCI trybie IDE . ( Ten krok jest konieczny? )
Reply
#10

Napęd E jest posiadanie cykliczny błąd redundancji . System posiada zmianę RAW. Czy dysk wyboru na dysku E. Należy rozwiązać problem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)