Klinika Hardware
#1

Mając ten problem od kilku dni wstecz , gdzie i naciśnij przycisk zasilania, a com uruchamia się , a następnie przechodzi w niekończącą bootloop sama , on off on off bez osiągnięcia post. Trzeba wyłączyć , poczekać na długi czas to będzie boksu się normalnie.     Nic złego z pc ile mam zaznaczone, poszczególne elementy są w porządku.   Natężenie prądu specyfikacje jeśli jest to konieczne   I7 4700K , zbiory , brak OC . ASUS Z87 Plus MSI R9 390 TF Seasonic Platinum X1000W   Pracuje dobrze przez 1-2 lata po poprzednim złota x1050w Seasonic psu miałem wymieniane dwa razy , miał ten sam problem.
Reply
#2

Może nadszedł czas, aby kupić nowy zasilacz XChange tak wiele razy, ale nadal występują te same problemy , ale nie u spróbował innego zasilacza i zobaczyć ?
Reply
#3

Odesłać corbell aby to sprawdzić.
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: Może nadszedł czas, aby kupić nowy zasilacz XChange tak wiele razy, ale nadal występują te same problemy , ale nie u spróbował innego zasilacza i zobaczyć ? Wah nadzieję, że nie jest to przypadek leh nie Marnee prześmieszny . , Myśl Seasonic dość dobre, dostał ppl polecam kupić to teraz więc ból głowy. Nie, żadna inna zasilacze na mnie , nie można przetestować.
Reply
#5

dodany film wziąłem już teraz . Próbuję zmienić placówek , przenieś komputer do innego pokoju , aby sprawdzić , nope , wciąż ten sam problem .
Reply
#6

Nickzz napisał: Wah nadzieję, że nie jest to przypadek leh nie Marnee prześmieszny . , Myśl Seasonic dość dobre, dostał ppl polecam kupić to teraz więc ból głowy. Nie, żadna inna zasilacze na mnie , nie można przetestować. have u próbował wysyłając cały swój komputer w dół zapytać corbell pomóc zdiagnozować u ? jak na filmie dźwięk , gdy u włączyć dźwięki odrobinę przerażające , jak niektórzy fani dostał bani lub inne innego sprawia, że dźwięk.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: have u próbował wysyłając cały swój komputer w dół zapytać corbell pomóc zdiagnozować u ? jak na filmie dźwięk , gdy u włączyć dźwięki odrobinę przerażające , jak niektórzy fani dostał bani lub inne innego sprawia, że dźwięk. Nie wiem Leh, diff marki nie pod nimi mogą Meh ? Płyta główna Asus etc Dźwięk jest zasilanie wentylatora i wyłączanie , wszystko w komputerze włącz / wyłącz . nie może być dobre dla komponentów prawda?
Reply
#8

Nickzz napisał: Nie wiem Leh, diff marki nie pod nimi mogą Meh ? Płyta główna Asus etc Dźwięk jest zasilanie wentylatora i wyłączanie , wszystko w komputerze włącz / wyłącz . nie może być dobre dla komponentów prawda? również u może spytać , czy są na to pozwala , czy nie. cos tym czasie , kiedy zbieżny do RMA mojego barana widziałem facet przynieść całe PC i jego EVGA mobo isnt (Cant naprawdę RMB ) i sprawdzić, czy naprawdę jest to ich problemy PSU lub Twój mobo . jeszcze u może przejść SLS i poszukać Nigel i poprosić go o pomoc u sprawdzić .
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: również u może spytać , czy są na to pozwala , czy nie. cos tym czasie , kiedy zbieżny do RMA mojego barana widziałem facet przynieść całe PC i jego EVGA mobo isnt (Cant naprawdę RMB ) i sprawdzić, czy naprawdę jest to ich problemy PSU lub Twój mobo . jeszcze u może przejść SLS i poszukać Nigel i poprosić go o pomoc u sprawdzić . Sprawdził ALR Mobo ASUS , że jeden pracuje bez zarzutu . Jedyną rzeczą, jaką zauważyłem jest to, że dzieje się coraz częściej na chłodniejsze dni , kiedy zaczynają się dziać . Ale dziwne, bo w ubiegłym roku pracuje bez zarzutu , nawet gdy w okresie dec .
Reply
#10

Jest bardzo mało prawdopodobne, masz cztery złe Seasonic zasilacze z rzędu. Proponuję spróbować ponownym zainstalowaniu RAM i wymienić baterię CMOS .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)