Plany Broadband poniżej 30 $ ?
#1

Cześć chłopaki, chciałoby się zapytać, czy istnieje obecnie żadnych planów szerokopasmowej poniżej 30 $ ? Próbowałem szukasz niektóre w sieci , ale nie mógł znaleźć. Dzięki.
Reply
#2

Computeri5ed napisał: Cześć chłopaki, chciałoby się zapytać, czy istnieje obecnie żadnych planów szerokopasmowej poniżej 30 $ ? Próbowałem szukasz niektóre w sieci , ale nie mógł znaleźć. Dzięki. Poczekaj na Targi IT ..... ISP będzie miał promo .
Reply
#3

Trwało to pokazać kilka miesięcy temu, m1 sprzedaje 100Mbps za $ 29,90 . Teraz nie mam . Poczekaj na następną.
Reply
#4

Myślę, że powoli będą zrezygnować już tak niskie ceny.
Reply
#5

29,9 Włókno SH ... teraz nie więcej ... Plan kabel low end poszedł także
Reply
#6

Podziel się z sąsiadem 50-50 ułamku
Reply
#7

Podczas głównych sprawiedliwe ISP może mieć 100M planu na $ 29 / mth jako słodzik .
Reply
#8

Kiedy jest następny to widać? Marsz? Ruszam w marcu .. jeżeli wykażą, że w marcu to nie mogę się doczekać, aż do tego czasu
Reply
#9

M1 usunięte planu 29,9 $ . sian .. teraz wszyscy $ 39.9 .. budżet trzeba zwiększyć .. haiz ......
Reply
#10

sim3 napisał: M1 usunięte planu 29,9 $ . sian .. teraz wszyscy $ 39.9 .. budżet trzeba zwiększyć .. haiz ...... Nie, to już wspomniano wiele razy tutaj 100Mbps umowa 24 m-cy na $ 29 / mth tylko słodzik podczas dużych fair IT i zwykle przedłużyć promocję dla 2 do 4 tygodni po zakończeniu targów na wypadek u przegapić targów. M1 jest fair. Podczas normalnego dnia, M1 oferuje 100Mbps tylko 12 umowy mths więc kosztować nieco więcej na $ 39 / mth . Jeśli chcesz po prostu poczekać na następny głównych targach w marcu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)