Klinika Hardware
#1

Obecnie działa 5 roku życia Sandy Bridge i3 2100 z HD 5850 GPU.   Szacowany bezczynności pobór mocy i3 2100 = ~ 25W HD5850 = 19W ( Http://www.kitguru.net/components/gr...crossfirex/18/ )   Pozostałe elementy na biegu jałowym ( szacowany) : 3 dyski twarde , 1 SSD , DAC USB , klawiatura + mysz , 2 wentylatorów = ~ 30W   Wyświetlacz = 33W   Razem bezczynności : ~ 107W   Może ~ 280W + 33W = 313W podczas grania ( Http://outervision.com/b/bBc3h8 )   Myślę, że mój idle Wyliczenie mocy jest zbyt wysoka. Zakupi watowy gniazdo metrowy mur , aby sprawdzić .   Ale co by pobór mocy nowego systemu będzie jak ?
Reply
#2

1 kilogram wata jest mniej niż 30 centów. Nawet z oszczędzania energii , jeśli weźmie lat w celu zrekompensowania opłat aktualizacji z oszczędności energii.
Reply
#3

Pc zużywają mało energii .. U chcesz zaoszczędzić pieniądze przyjrzeć yr podgrzewacz wody , żelaza i klimatyzacji .. Ci, dostał jeden temperatura jest spożywać więcej elektryczna
Reply
#4

Poziom wejścia PC napisał: 1 kilogram wata jest mniej niż 30 centów. Nawet z oszczędzania energii , jeśli weźmie lat w celu zrekompensowania opłat aktualizacji z oszczędności energii. Tak wiem. Po prostu chce zrozumieć, jak wydajność uległa poprawie. Ze względów naukowych. Jeśli założymy, 20 centów za kilowatogodzinę , 100 Watts idle przez 8 godzin dziennie przekłada się na 60 $ rocznie. To nie jest wielka kwota .
Reply
#5

Monitor PC może zmniejszyć jasność w celu oszczędzania energii ...... Twój " inne składniki " zbyt niskie oszacowanie chipset płyty głównej i pamięci RAM również zużywają energię dla mojego domu .... po zmianie tv i monitorze komputera ... poszedł na zewnątrz zapisz numer metrowy ... 15 dni później ponownie sprawdzić (przy tej samej godzinie ) ... 126unit .... x2 do 30 dni = 252 jednostka ......... nawet nie trzeba wydawać na watomierza
Reply
#6

Shahmatt napisał: Obecnie działa 5 roku życia Sandy Bridge i3 2100 z HD 5850 GPU. Szacowany bezczynności pobór mocy i3 2100 = ~ 25W HD5850 = 19W ( Http://www.kitguru.net/components/gr...crossfirex/18/ ) Pozostałe elementy na biegu jałowym ( szacowany) : 3 dyski twarde , 1 SSD , DAC USB , klawiatura + mysz , 2 wentylatorów = ~ 30W Wyświetlacz = 33W Razem bezczynności : ~ 107W Może ~ 280W + 33W = 313W podczas grania ( Http://outervision.com/b/bBc3h8 ) Myślę, że mój idle Wyliczenie mocy jest zbyt wysoka. Zakupi watowy gniazdo metrowy mur , aby sprawdzić . Ale co by pobór mocy nowego systemu będzie jak ? Jeśli chcesz , aby oszczędzać energię , zakup laptopa niskiej mocy , który rozpoczyna się od " N" , że jedno użycie mniej niż 10W na obciążeniu < 4w na biegu jałowym (przy niskiej jasności ) Najlepszy jest z8300 mniej niż 2W na obciążeniu Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Zakładając, że obecny wskaźnik energii elektrycznej przez $ +0,17 / kWh , Jeśli ją włączysz 24 godziny , 365 dni w roku, płacisz tylko za 3 $ / rok energii elektrycznej
Reply
#7

Myślę, że socketed 5775C i 5675C Broadwell są procesory mobilne , ale w zasadzie może być używany na komputerach. Z ich lepiej zintegrowaną grafiką myślę, że można także oszczędzać energię poprzez pominięcie GPU . Ale gdzie znaleźć teraz Broadwell ?
Reply
#8

Nie sądzę, oszczędności energii elektrycznej usprawiedliwi nowy zakup wiertnicy wcale. Zakup nowej platformy powinny być zawsze pod kątem wydajności , a nie dla oszczędności energii . Jeśli potrzebujesz , aby oszczędzać energię , dostać tablet lub laptopa . Różnica w energii powinien być znaczny. Nawet wtedy , jak co niektórzy ludzie napisali , spójrz na swoich urządzeniach głodnych zasilania zamiast jak podgrzewacz wody, klimatyzacja , lodówka, itp ...
Reply
#9

My niedawno kupił i7-6700k z 1080 GTX 850 i zasilacza , mocy biegu jałowego ( na windows robi nic ) , tylko około 40-50 watt ..
Reply
#10

Soul77 napisał: My niedawno kupił i7-6700k z 1080 GTX 850 i zasilacza , mocy biegu jałowego ( na windows robi nic ) , tylko około 40-50 watt .. Box lub tylko z wyświetlaczem ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)