GT620 2GB DDR3 vs Radeon 1GB GDDR5 R7 250
#1

Cześć chłopaki , przepraszam , czy to jest w złym dziale ...   W każdym razie, myślał o modernizacji i grafiki mojego starego stacjonarnego . To jest rzeczywiście Acer Aspire XC600 z mini wieży więc moje wybory aktualizacyjne są bardzo ograniczone. Stąd po rozglądając się na cały dzień zdecydowałem , że R7 250 będzie najlepszym wyborem dla mnie.   Jednak nie jestem pewien , czy warto upgrade ? Chciałbym grać w te gry dla pojedynczego gracza ( 1-2yrs temu DE) w średnich ustawieniach w rozdzielczości 1920x1080 .   Dziękuje za przeczytanie!
Reply
#2

limerence napisał: Cześć chłopaki , przepraszam , czy to jest w złym dziale ... W każdym razie, myślał o modernizacji i grafiki mojego starego stacjonarnego . To jest rzeczywiście Acer Aspire XC600 z mini wieży więc moje wybory aktualizacyjne są bardzo ograniczone. Stąd po rozglądając się na cały dzień zdecydowałem , że R7 250 będzie najlepszym wyborem dla mnie. Jednak nie jestem pewien , czy warto upgrade ? Chciałbym grać w te gry dla pojedynczego gracza ( 1-2yrs temu DE) w średnich ustawieniach w rozdzielczości 1920x1080 . Dziękuje za przeczytanie! R7 250 jest lepszym wyborem , ale jaki jest twój psu ? można spróbować znaleźć niskoprofilowe GTX 750ti zamiast droższe, ale sprawuje się dużo lepiej i nie robi potrzebują dużo energii .
Reply
#3

herman1314 napisał: R7 250 jest lepszym wyborem , ale jaki jest twój psu ? można spróbować znaleźć niskoprofilowe GTX 750ti zamiast droższe, ale sprawuje się dużo lepiej i nie robi potrzebują dużo energii . Zrobiłem wiele badań na GTX 750Ti le ... Nie wykonalne niestety bo ich GPU wszystko jedno gniazdo , ale w rzeczywistości , ponieważ ich podwójnego wentylatora zajmują przestrzeń szczeliny . Moja wieża może pasować tylko jedno gniazdo karty i niski profil EDIT: Zasilacz 220W , ale według innych jej wystarczające ponieważ moje mb nie wyciągnąć dużo energii i nie planuję OC !
Reply
#4

limerence napisał: Zrobiłem wiele badań na GTX 750Ti le ... Nie wykonalne niestety bo ich GPU wszystko jedno gniazdo , ale w rzeczywistości , ponieważ ich podwójnego wentylatora zajmują przestrzeń szczeliny . Moja wieża może pasować tylko jedno gniazdo karty i niski profil EDIT: Zasilacz 220W , ale według innych jej wystarczające ponieważ moje mb nie wyciągnąć dużo energii i nie planuję OC ! ok, do 220W , R7 250 naprawdę nie myślą, że mogą . kiedy zaleca GTX 750ti , byłem bardziej odnosząc się do tej wersji , że Zotac ma . nie wiem, czy SLS lub lazada mieć choć jestem odrobinę zaniepokojeni małej mocy zasilacza , wydaje się zbyt niska.
Reply
#5

Jesteś lepiej buduje nową platformę , sensu modernizacji .
Reply
#6

uaktualnić ba .. Twój Acer może uplorry wkrótce.
Reply
#7

Ach ... Widziałem film z ( youtube.com/watch?v=Nu0naJxXsEU~~pobj ) to był zaniepokojony wysokości, trzeba iść i zmierzyć dokładnie miejsce w przypadku , gdy dotrę do domu haha. Również próbowałem patrząc na SLS broszur nie wydaje się mieć leh , może trzeba zejść osobiście zbadać. Widziałem ( amazon.com/gp/product/B00J06F4HE~~HEAD=dobj~~number=plural ) opinii o R7 250 tu więc rozważa . Chciałbym wiedzieć, czy jest różnica między moim starym ( GT620 ) i te karty są warte aktualizacji , ponieważ są one o 100 $ -ish . Nie mam zamiaru zmieniać obudowy ani MB ! Również dzięki za sugestie! Nie można dodawać linki .. LOL
Reply
#8

herman1314 napisał: ok, do 220W , R7 250 naprawdę nie myślą, że mogą . kiedy zaleca GTX 750ti , byłem bardziej odnosząc się do tej wersji , że Zotac ma . nie wiem, czy SLS lub lazada mieć choć jestem odrobinę zaniepokojeni małej mocy zasilacza , wydaje się zbyt niska. To jest zdecydowanie Podwójne gniazdo niskoprofilowe . Nawet tak mówi na stronie internetowej.
Reply
#9

localITguy napisał: Jesteś lepiej buduje nową platformę , sensu modernizacji . Też tak myślę , co reszta twoich specyfikacji systemu? Potrafi wymienić jak po prawej stronie ? >> Jakie gry grasz teraz ? Może odgrywać 1-2 lat temu gier ?? Można wymienić konkretnych gier masz na myśli? Może CPU jest również inny wąskie gardło , a potem także zmienić GPU sensu .
Reply
#10

limerence napisał: Ach ... Widziałem film z (youtube.com/watch?v=Nu0naJxXsEU~~pobj) to był zaniepokojony wysokości, trzeba iść i zmierzyć dokładnie miejsce w przypadku, gdy dotrę do domu haha. Również próbowałem patrząc na SLS broszur nie wydaje się mieć leh, może trzeba zejść osobiście zbadać. Widziałem (amazon.com/gp/product/B00J06F4HE~~HEAD=dobj~~number=plural) opinii o R7 250 tu więc rozważa. Chciałbym wiedzieć, czy jest różnica między moim starym (GT620) i te karty są warte aktualizacji, ponieważ są one o 100 $ -ish. Nie mam zamiaru zmieniać obudowy ani MB! Również dzięki za sugestie! Nie można dodawać linki .. LOL to są główne opcje w SLS, wszystkie z nich są niskie wersje profilu normalnego GPU, więc będą pasować w twoim przypadku, ale przejdź do aktualizacji PSU również nie sądzę, będzie ona zasilać je zbyt długo. ZOTAC gt 740 ($ 134) -cashtronic, tradepac szafir R7 250 ($ 169) -bizgram ZOTAC GTX 750 ($ 188) -tradepac edit: ZOTAC GTX 750 i GT 740 ma podwójne gniazdo, więc nie zmieści się w twoim przypadku chyba go zmienić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)