Byłem kłamał przez konsultanta Starhub
#1

Proszę dać mi znać, jeśli to nie pasuje do tego forum.   Tak właśnie ostatni miesiąc , mam Starhub domu piastę 200 zainstalowany w moim domu .   Dla użytkowników piast domu, Starhub daje " piasty domu Starhub promocji"   Podczas konsultacji , co było w sierpniu ( zajęło ponad 3 miesiące je skonfigurować Internet) , konsultant powiedział mi, że kupon może zostać użyte do zapłaty za dekoder opłaty czynszu i voucher zostanie automatycznie użyty .   Ale kiedy dostałem pierwszy rachunek , i został oskarżony o dekodera opłaty czynszu i dziś , i okazało się, że Voucher może być używany jedynie do dodania na kanałach .     Co należy zrobić tutaj ? mogę żądać wcześniejszego rozwiązania bez kary ? konsultant nie mają żadnej władzy , aby cokolwiek zrobić ?   Wysyłane z LGE Nexus 5 wykorzystaniem GAGT
Reply
#2

Hmmmm więc masz jakiekolwiek dodać na kanałach ? Wysyłane z HUAWEI P8max użyciu GAGT
Reply
#3

Tzw kupon jest tylko pewna ilość odliczenia w rachunku. Wysłane z ziemi opływającej w mleko i miód użyciu GAGT
Reply
#4

Kiedy u zarejestrować umowę , papier należy podać terminy n warunki . Myślę, że u trzeba przeczytać tat teraz. Jeśli warunki nie podano Voucher może być używany jedynie do konkretnych celów , a następnie u można nazwać SH tabeli n Wybuchu. Else u mogą szukać CASE osiedlić ur sporów.
Reply
#5

igokith napisał: Proszę dać mi znać, jeśli to nie pasuje do tego forum. Tak właśnie ostatni miesiąc, mam Starhub domu piastę 200 zainstalowany w moim domu. Dla użytkowników piast domu, Starhub daje "piasty domu Starhub promocji" Podczas konsultacji, co było w sierpniu (zajęło ponad 3 miesiące je skonfigurować Internet), konsultant powiedział mi, że kupon może zostać użyte do zapłaty za dekoder opłaty czynszu i voucher zostanie automatycznie użyty. Ale kiedy dostałem pierwszy rachunek, i został oskarżony o dekodera opłaty czynszu i dziś, i okazało się, że Voucher może być używany jedynie do dodania na kanałach. Co należy zrobić tutaj? mogę żądać wcześniejszego rozwiązania bez kary? konsultant nie mają żadnej władzy, aby cokolwiek zrobić? Wysyłane z LGE Nexus 5 wykorzystaniem GAGT Osoba sprzedaży mogą być pracownicy w niepełnym wymiarze godzin lub nowych pracowników, którzy nie znam szczegółów. Jest napisany w Internecie dość wyraźnie, że to na dodatek na kanałach i dodatkowej grupy tv. Proszę zobaczyć Zasady i warunki nr 31. Nadal można przejść CASE, aby zobaczyć, co mogą zrobić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)