Stare systemy / Płyty główne - Pogarszające sloty pamięci RAM ?
#1

Hi guys, mam nadzieję uzyskać jakąś pomoc z 1-gen systemu i7, które mam obecnie ponownie stosując jako skrzynki e-mail home-office. Jeszcze szybciej niż 3rd-gen i5 Dells kolega dostał moja firma kupić zastąpić nasze stare Duos rdzenia i C2Ds.   Teraz, z jaką się spotkałem to kilka razy w ciągu roku od czasów P4 ... dzieje się systemów - a raczej, płyty główne - które stanowią około 3 lub 4 pokolenia starych.   Zasadniczo, system jest stabilny jak skała pod każdym względem ... aż coś stuka lub nawet tylko lekko wpada na obudowie. Gdy to się stanie, wszystko idzie bzika ... Ja się niczego od graficzno-kierowcy zatrzymanego odpowiada i-nie-odzyskanych monity do zamrożenia, do dwóch sygnałów na post z wentylatorem procesora działa przy maksymalnej prędkości bez spowalniania ...   ... A potem ponownie Użytkowników Baranami - czasami robi to kilka razy - a potem wracamy do normalności ....... aż do następnego pukanie lub uderzać.   To nie jest mój pierwszy ... kiedyś mieć IC7 że wciąż układa się dobrze wykorzystywać do ery C2D, który miał ten sam problem, aż wreszcie uaktualniony do C2Q.   Zawsze zakłada się, że problem jest z gniazd pamięci RAM pogarszających się w czasie ... ale ktoś może potwierdzić to jest prawidłowe? Nie wierzę, że jestem jedyną osobą, która doświadcza tego ze starymi systemami. Jak wszyscy, radzenia sobie z takimi systemami? Czy istnieje stałe poprawka do tego brakuje aktualizacji do instalacji nowszej generacji?
Reply
#2

może być lutowania starzeje prawdopodobnie trzeba zmienić cały mobo
Reply
#3

Jej nie gniazd pamięci pogarsza się koktajl znanych problemów . Oczyścić złotych styków wszystkich modułów pamięci RAM łącznie z kartą graficzną. Słabe lub niewłaściwe kontaktu z powodu zabrudzenia, wilgoć / skropliny mogą powodować różnego rodzaju Haywire w naszym klimacie wysokiej wilgotności .
Reply
#4

Zwykle pierwsza śmierć jest port LAN . Kolejnym jest podwójna RAM kanał bardzo ciężko, aby zmusić go do pracy .
Reply
#5

Poziom wejścia PC napisał: Zwykle pierwsza śmierć jest port LAN . Kolejnym jest podwójna RAM kanał bardzo ciężko, aby zmusić go do pracy . System Temat jest na 1. gen i7 X58 , który jest triple- channel ... jeszcze gorzej
Reply
#6

Jest to powszechny problem . Czyszczenie pamięci RAM i GPU złote styki pomoże.
Reply
#7

Dusty gniazdo LA . Uzyskaj tkanki mokro z alkoholem i czyste wewnątrz gniazda
Reply
#8

Próbowaliśmy go wcześniej, ale należy pamiętać, aby wyjąć baterię i pozostaw do wyschnięcia na kilka dni
Reply
#9

Dlatego zawsze używa jednego gniazda pamięci RAM. Zapisz sobie głowy , gdy KNN dwukanałowy nie działają.
Reply
#10

Dzięki za odpowiedzi facetów. commach napisał: Jej nie gniazd pamięci pogarsza się koktajl znanych problemów . Oczyścić złotych styków wszystkich modułów pamięci RAM łącznie z kartą graficzną. Słabe lub niewłaściwe kontaktu z powodu zabrudzenia, wilgoć / skropliny mogą powodować różnego rodzaju Haywire w naszym klimacie wysokiej wilgotności . Koenig168 napisał: Jest to powszechny problem . Czyszczenie pamięci RAM i GPU złote styki pomoże. Czy istnieje zalecany sposób czyszczenia styków , np używać do czyszczenia styków lub IPA czy coś? yusoffb01 napisał: Dusty gniazdo LA . Uzyskaj tkanki mokro z alkoholem i czyste wewnątrz gniazda Zanim spadł ten system do stosowania jako pole work- mail , użyłem Metrovac dmuchawę na całym pokładzie , a także we wszystkich gniazd pamięci RAM .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)