Zresetuj i wybierz właściwe urządzenie bootujące
#1

Cześć wszystkim,   Moja com wznowiona przez siebie i teraz nie jestem w stanie uruchomić Windows .. Ktoś wie co może być nie tak?   msg błędu podany był ten restart i wybierz właściwe urządzenie rozruchowe ..
Reply
#2

2 rzeczy do sprawdzenia: 1. jest Twój Plextor M6S 128GB podłączony do pierwszego SATA na płycie głównej ? 2. BIOS wybrać Plextor M6S 128GB jako pierwsze urządzenie rozruchowe ?
Reply
#3

jtjt00 napisał: 2 rzeczy do sprawdzenia: 1. jest Twój Plextor M6S 128GB podłączony do pierwszego SATA na płycie głównej ? 2. BIOS wybrać Plextor M6S 128GB jako pierwsze urządzenie rozruchowe ? Oba sprawdzone i nie ma problemów z nim.
Reply
#4

Czy Twój WD 1TB Niebieski wciąż podłączony?
Reply
#5

jtjt00 napisał: Czy Twój WD 1TB Niebieski wciąż podłączony? Tak wciąż podłączony.
Reply
#6

Więc OS jest na SSD lub dysk twardy ?
Reply
#7

Upewnij się, że system operacyjny jest w d .... kabel SATA SSD n podłączyć zasilanie jest prawidłowo ........ rozłączyć yr HDD ... sprawdź bios zyskać, jeśli ustawienie ok ... cd
Reply
#8

błąd oznacza, że system nie może znaleźć systemu operacyjnego , istnieje możliwość, trzy 1 ) Zarząd nie mogę wykryć SSD / HDD (board problem, spróbuj zmienić porty SATA) 2 ) Twój SSD / HDD z OS dostał problemem ( spróbuj podłączyć jeden z OS tylko ) 3 ) System operacyjny uszkodzony ( sformatować ? )
Reply
#9

OS SSD ... mogli zobaczyć SSD w BIOS , ale jakoś wciąż nie chce się uruchomić pod Windows.
Reply
#10

Miałem ten sam problem , kiedy starałem się włączyć w BIOS UEFI .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)